На Поділлі водій в'їхав у бар. Очевидці кажуть, що чоловік був п'яний. ОНОВЛЕНО

На Поділлі водій в'їхав у бар. Очевидці кажуть, що чоловік був п'яний. ОНОВЛЕНО
фото: dtp.vn
  • У соцмережах опублікували фото та відео аварії на Поділлі. Очевидці події пишуть, що керманич був у нетверезому стані.

Аварія сталася ввечері 24 березня.

— Поділля, Toyota Camry залетіла в «Карабас», водій п‘яний, — пишуть у групі dtp.vn.

З відео, що вони виклали, видно велику кількість людей на місці події. Дописувачі коментують, що водій намагався втекти від поліції. Очевидці події затримали керманича та просили поліцію перевірити його на стан сп'яніння. Також пишуть, що від водія сильно несло алкоголем.

Відео дня

У ще одному відео видно, як чоловіка привезли на огляд. Приїхала жінка у чорній куртці, яку називають дружиною. Неадекватний чоловік почав на неї кричати і поліцейські попросили її піти, аби не провокувати.

ОНОВЛЕНО.

У прес-службі Патрульної поліції нам підтвердили інформацію, що водій легковика був п'яний. На місці події огляд він проходити не схотів, але пройшов у медичному закладі. У його крові був 1 проміле алкоголю.

На нього склали протокол за вчинення ДТП та за керування автомобілем у стані сп'яніння. Додають, що водія також протаранив дерево, а потім приміщення бару.

Варто зазначити, що в 2011 році на цьому ж місці в аварії загинули троє молодих людей. Двоє дівчат та хлопець загинули відразу на місці пригоди, ще одного молодого чоловіка доставили у лікарню з численними травмами. Водій автомобіля, що вбив трьох людей, також знаходиться у лікарні з травмами різного ступеня важкості. Керманич Hyundai Tucson був п'яний. Деталі цієї історії у матеріалі: П'яний водій вбив трьох людей на тротуарі. Як розслідували резонансні ДТП у Вінниці

 

Читайте також:

Лобове зіткнення в Ольгополі: рятувальники «вирізали» водія та відключали газове обладнання

Смертельна ДТП на Соборній: суд виніс вирок водієві мікроавтобуса

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (14)
  • Denis Kubinets
    Туда ещё будут заезжать не раз бухие черти. И это тоже не первый раз
  • Vladimir Kovalsky
    Туди вже не раз влітають.
  • Nikita Pronin
    У нас нужно ввести как в Германии тест на идиота и космические штрафы за вождение авто в нетрезвом состоянии, только так это будет работать!
  • Вячеслав Винницкий
    Властям города пофик, что там не первая авария еще и с смертельным исходом, заставить хозяина бара поставить защиту на дороге, если сами не могут, слабо.
    Руслан Сивак reply Вячеслав Винницкий
    Вячеслав Винницкий там отбойники поставили.он их аккуратно объехал
    Вячеслав Винницкий reply Вячеслав Винницкий
    Ольга Троценко эксперт по дорожному движению подтянулся)
    Ольга Троценко reply Вячеслав Винницкий
    Вячеслав Винницкий соблюдение скоростного режима!!! - и не надо никакой защиты. Гонят 140 - вот и не вписываются в поворот!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Сонце палитиме в неділю. На Вінниччині очікують до +34°C 20:26 У Гайсинському районі з річки Південний Буг дістали тіло 47-річного чоловіка 20:06 У Вінниці вручили житлові сертифікати 60 родинам військових і загиблих Героїв photo_camera 19:05 У Тростянецькій громаді за понад вісім мільйонів відремонтували дві ключові дороги державного значення Від читача 15:10 Кінологічний центр — не розкіш, а потреба ! 18:09 Ведмежата Подільського зоопарку тішать відвідувачів літніми водними іграми play_circle_filled 17:06 У Вінницькій області за пів року зафіксували 79 випадків сказу серед тварин 16:02 Як будували мазанки на Поділлі: від глини і соломи до саману й кізяка photo_camera 15:07 Рецидивіст з Одещини побив, зв’язав та вкрав майно у старенької – суд виніс вирок 14:14 У Вінниці почали змінювати головну вулицю. Що робитимуть найближчим часом? (Візуалізація) 13:06 На набережній Roshen відбувся благодійний концерт на підтримку бригади «Червона калина» play_circle_filled 11:43 Смертельні аварії на Вінниччині: у Барі загинула 75-річна велосипедистка, у Турбові — 24-річний мотоцикліст 11:11 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 10:43 У Вінницьких Хуторах сварка під чарку закінчилася ножовим пораненням 10:18 Над Україною летіли 322 дрони. Основний удар — по сусідній Хмельниччині 09:56 До Дня спортивного журналіста у Вінниці започаткували футбольні змагання пам’яті колег photo_camera 09:52 На Магістратській водій KIA збив мотоцикліста. Подробиці аварії play_circle_filled 09:12 Вінниця прощається з Героєм: пішов із життя легкоатлет і захисник Анатолій Зерук 08:16 Цей день, 5 липня: яке сьогодні свято: традиції, заборони і прикмети
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up