На площі Гагаріна знову змінили правила та напрямок руху транспорту

На площі Гагаріна знову змінили правила та напрямок руху транспорту

При виїзді на площу Гагаріна з боку вулиці Соборної встановили знак, який по-новому вказує напрям руху. Тепер права смуга буде використовуватись тільки для руху прямо. З лівої смуги - тільки поворот ліворуч на вулицю Пирогова. 

На площі Гагаріна встановили нові знаки і підкоректували дорожню розмітку. 

Сьогодні, 31 жовтня 2017 року,  при виїзді на площу з боку вулиці Соборної встановили знак, який по-новому вказує напрям руху, залишивши доступною тільки крайню ліву смугу для повороту, тоді як права смуга буде використовуватись тільки для руху прямо. Вказівки дорожніх знаків також продублювали розміткою. Про це повідомляє «Депо.Вінниця».

Нагадаємо, що в червні 2017 року змінили пріоритет руху на площі Гагаріна. Після цих змін вінничани стали нарікати, що площа стала одним із епіцентрів концентрації ДТП.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (31)
  • Sergey Mazur
    Останнім часом у нас керує трафіком якийсь ідіот, щей без рук та елементарної підготовки у цій сфері.
  • Anonymous
    Все возвращается на круги своя. скоро обратно поменяют приоритеты. А почему?

    А потому, что в нормальных странах, перед тем как завернуть такую фигню, на перекрестках садят специально обученных людей, которые считают интенсивность движения транспорта по направлениях и составу транспортного потока, в том числе по времени суток, сезонные колебания на протяжении года. Потом анализируют цифры, аварийность по причинам, моделируют новую схему движения и наконец внедряют.

    У нас не так. Появляется в мэрии новый чиновник, которому неудобно ехать домой/из дому, генерируется бредовая идея под соусом улучшения организации дорожного движения - и оппа -  "имеем то что имеем".
    Серёга reply Anonymous
    В цивилизованных странах этих идиотов увольняют,которые не понимают как должен двигаться автотранспорт и не следят за дорожными знаками и разметкой. А ещё когда построят новый дом через год ложат асфальт по тем тропинкам которые протоптали люди а у нас почему то эти идиоты всё заасфальтируют и не думают удобно ли ходить в обход и почему рядом с асфальтом появляются тропинки.
  • Dmytro Bandrovskiy
    Т9 "по полюсах":)
  • Dmytro Bandrovskiy
    Напрямок руху по полюсах на перехресті змінено, а не правила та напрямок руху. Зміни у "правила дорожнього" руху приймає постановою кабінет міністрів, зміни у "Закон про дорожній рух" - Верховна Рада, тому правила змінити промінявши знак не можна. Погоня за сенсацією затьмарює розум.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Вінничан вчили заспокоювати тривогу та долати стрес 20:07 Безплатно до аптек, лікарень і вокзалів: люди з інвалідністю можуть замовити перевезення та супровід 19:33 Канікули-2026 у Вінниці: з 8 червня в місті запрацюють безкоштовні пришкільні табори 19:11 Від лікування до власної справи: у Вінниці затвердили план підтримки ветеранів Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустив соціальну ініціативу 18:58 Що каже влада і поліція про гуманітарку-2022, знайдену у підвалі у місті Бар: продовження теми 18:06 У Гайсині після ракетного удару «намалювали» роботи на понад 115 тисяч гривень 18:00 Простір, де оживають мрії (соціальна реклама) 17:28 У Барі знайшли сховану гуманітарку 2022 року: тушонка, протигази й польові кухні play_circle_filled photo_camera 17:04 Як потрапити на безкоштовний відпочинок у Хорватії дітям Героїв з Вінниччини 16:45 Проєкт «Здорове майбутнє Вінниччини»: майже 4500 дітей вже пройшли профілактичні медичні огляди (Пресслужба Вінницької обласної ради) 16:42 В Іллінцях чоловік застрелив сусідську кішку Асю. Чому господарі не можуть добитися справедливості і що каже закон? play_circle_filled 16:05 П’ятьох інспекторів на Вінниччині підозрюють у видачі «липових» сертифікатів 15:18 Батьки померлої дівчинки дозволили пересадити її серце 12-річному Назару photo_camera 15:15 Велодень, ретрит у Карпатах і театр живих історій: що організовують для ветеранів у Вінниці цього літа photo_camera 14:16 Через Вінниччину курсуватиме електричка з кондиціонером photo_camera 14:15 D121 спільно з Ветеранським корпусом провів «День мрій» для дітей захисників України (Новини компаній) 13:11 У 13 років — англійська на рівні профі. Вінничанка встановила рекорд 12:12 Пожежа через сірники: 5-річний хлопчик мало не залишив родину без дому photo_camera 11:54 Інтернет у Вінниці: які тарифи пропонують провайдери
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up