На Пирогова заступник начальника патрульної поліції Вінниччини на Skoda збив дівчину

На Пирогова заступник начальника патрульної поліції Вінниччини на Skoda збив дівчину

Сьогодні, 1-го грудня, 2018 року, у Вінниці сталася аварія. На «зебрі» вінницький коп збив 16-річну дівчину.

—  Близько 14-ї години на вулиці Пирогова службовий автомобіль Skoda Octavia здійснив наїзд на 16-річну дівчину, яка переходила дорогу по нерегульованому пішоходному переходу. За кермом автомобіля перебував заступник начальника управління патрульної поліції у Вінницькій області - начальник відділу чергової служби, — повідомляють у «Патрульна поліція Вінниці».

На місце ДТП викликали слідчо-оперативну групу.

За інформацією правоохоронців, потерпілу госпіталізовано до лікарні з попереднім діагнозом забій м'яких тканин.

У поліції зазначають, що за фактом проводиться службове розслідування, на час якого поліцейського відсторонено від виконання службових обов'язків.

 

Читайте також:

Поліція з автоматами: у Вінниці розставили посилені блок-пости

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (51)
  • Юрий Бондарук
    Заради справедливості, на мою думку: якщо вмятина по центу капота - нема питань - ЗБИВ! А якщо така, як на фото - сама вискочила на машину! Чи мало їх іде ( в навушниках) і навіть голову не поверне? Бо воно пішохід)))
    Ігор reply Юрий Бондарук
    Де ж ти таке взялось, такий же баран мабуть зарульом як і той "коп"
    Юрий Бондарук reply Ігор
    ) Спочатку хотів тобі відповісти "твоєю мовою", щоб ти зрозумів, але не буду опускатись до твого рівня) Скажу просто, що "злого пішохода", який ніколи руля в руках не тримав і само вискакує, не дивлячись, на перехід, бо воно пішохіід і має право))) в тобі видно зразу)))  І байдуже, хто за кермом, чи я чи міліціонер...
  • Пятачок
    http://autonews.autoua.net/avtoprikoly/20402-v-kalifornii-policiya-ostanovila-tesla-so-spashem-voditelem-za-rylem.html



    нашим всем полицейским купить место приусов теслы
  • Брумс
    Во время последних митингов я с забоем мягких тканей "сбил" на зебре аж двух бляхарей. Потом вышел и забил мягкие ткани ещё одному животному. Если б не полиция, прдолжал бы и были охочие мне помочь.
    З.А.Глядач reply Брумс
    Напевне це вони після того розмитнили свої т/з. https://vn.20minut.ua/Podii/dvi-evroblyahi-za-tizhden-vinnichani-splatili-za-rozmitnennya-110-tisy-10748427.html
  • Next
    Не залежно від звання і належності автівки, за кермом сидів ВОДІЙ, який порушив ПДР, і МАЄ нести відповідальність, як її несуть всі інші водії.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Зимовий облік мисливської фауни: на Вінниччині стало більше козуль 20:21 На Коріатовичів автокран переїхав чоловіка. Він помер до приїзду медиків. ВІДЕО play_circle_filled 20:02 Агент фсб намагався проникнути до СБУ у Вінниці — отримав 15 років ув’язнення 19:09 Викинув будівельне сміття не туди і засвітився на камерах. У Вінниці оштрафували порушника Від читача 08:08 Запрошуємо на творчий конкурс «Тризуб — символ свободи» 18:33 Мільйонні неточності: які порушення виявило НАЗК у деклараціях проректорок вінницьких вишів 18:15 Від Бальзака до Коцюбинського: до Дня закоханих згадуємо романи митців, що зародились на Вінниччині photo_camera 18:03 Втік до Могилів-Подільського і оформив ВПО: на Вінниччині викрили зрадника з Херсона 17:13 «Мамо, який госпіталь? Війна почалася»: два дні не могли забрати з поля бою тіло розвідника Івана Криштофа 17:10 Від ретро-Corvette до Tesla Model Y — що та скільки ввезли в Україну за 2025 рік 16:14 Фармкомпанія на Вінниччині ухилилась від сплати податків на чотири мільйони 15:05 У МОН обговорили скандал навколо виборів ректора педуніверситету та ініціювали перевірки play_circle_filled 14:14 Вінницький вбивця Анатолій Малєц вчинив самогубство у тюрмі. Що відомо photo_camera 13:30 Світ може підтримати українських дітей: проєкт фонду вийшов на GlobalGiving (Пресслужба МБФ «Без Кордонів») 13:18 П’яний водій ВАЗ спричинив ДТП на Гетьмана Мазепи. Патрульні склали три протоколи 12:20 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 12:06 Калинівська та Хмільницька лікарні отримали сучасне обладнання для реанімації та діагностики інсультів photo_camera 11:02 Не служив, а майже мільйон зарплати отримав. На Вінниччині судитимуть екскомандира військової частини 09:57 У будинку в Бершаді знайшли три тіла — серед загиблих двоє військових 09:34 Важливо для вінничан: на яких вулицях сьогодні, 12 лютого, не буде води
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up