На Немирівському шосе зіткнувся автобус з пасажирами та вантажівка

На Немирівському шосе зіткнувся автобус з пасажирами та вантажівка
  • Дану автопригоду зафіксували камери відеонагляду. Нині доступне відео, де видно момент зіткнення.

Аварія сталася 30 січня. Про неї повідомив Ситуаційний центр міста Вінниця.

— Водій вантажного автомобіля "DAF", перед виконанням повороту ліворуч, не зайняв відповідне крайнє положення та не впевнився в безпечності свого маневру, у результаті чого допустив зіткнення із автобусом "Еталон", — йдеться у повідомленні.

На щастя, люди не постраждали. Транспортні засоби зазнали ушкоджень. Водії вирішили розійтися мирно та склали європротокол.

Відео дня

Читайте також:

На об'їзній зіткнулися ВАЗ та Lexus. Є постраждалий

Результат зіткнення з вантажівкою: тіло водія ВАЗу діставали рятувальники

Щоб не довелося платити штраф за перевищення швидкості. Лайфхак від «патрульки»

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (6)
  • Сергей
    Причому тут картошка чі інше....
    Два ,зустрілися на магістралі...Один не переконавшись в безпеці  повороту з крайньої правої полоси пішов,на розворот.....( біл) по другому не скажеш!
    А еталон, рухався не важно в якій полосі ( що ліва що права дозволяють рух прямо! Він рухався на ЗЕЛЕНИЙ СИГНАЛ!
  • Лишь бы как
    Оба . Один поворот включает в последний момент и в зеркало не смотрит. Другой по левой полосе летит куда-то, думает что картошку везет. В общем парни к успеху пришли.
  • Nom
    ... не створить небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху... - зовсім не створив!!!
    111 reply Nom
    Чисто на мою думку, коли водій вантажного авто рішив здійснити  маневр розвороту згідно ПДР, він очікував що і інші учаснику дорожнього руху будуть дотримутись тих же ПДР!!!!, а саме дотримання швидкісного режиму та дотримання безпечного інтервалу руху!
    111 reply Nom
    12.1
    Під час вибору в установлених межах безпечної швидкості руху водій повинен ураховувати дорожню обстановку, а також особливості вантажу, що перевозиться, і стан транспортного засобу, щоб мати змогу постійно контролювати його рух та безпечно керувати ним.
    13.1
    Водій залежно від швидкості руху, дорожньої обстановки, особливостей вантажу, що перевозиться, і стану транспортного засобу повинен дотримувати безпечної дистанції та безпечного інтервалу.
  • 111
    ПДР п.10.6
    Якщо транспортний засіб через свої габарити або інші причини не може виконати поворот чи розворот з відповідного крайнього положення, дозволяється відступити від вимог пункту 10.4 цих Правил, якщо це не суперечить вимогам заборонних чи наказових дорожніх знаків, дорожньої розмітки та не створить небезпеки чи перешкод іншим учасникам руху. У разі потреби, для забезпечення безпеки дорожнього руху, слід звернутися за допомогою до інших осіб.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:55 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 09:40 На кількох вулицях не буде світла та води: оперативні дані про відключення 3 липня 09:08 Працівнику фастфуду в Калинівці, де отруїлися 29 людей, оголосили підозру 08:14 У цей день вітайте захисників неба. Іменини, заборони та прикмети 3 липня Від читача 19:16 Лікування та реабілітації потрібні постійно 20:48 Тульчинщина прощається з Героєм Віталієм Загороднюком, який загинув у ДТП на Київщині 20:23 Які переваги і недоліки додатку «Резерв +» для військовозобов’язаних? Запитали в адвоката 19:18 Потужний вибух біля Житомира. Трасу в напрямку Києва перекрили play_circle_filled 18:57 Скутери, самокати, мопеди: у Вінниці різко зросла кількість ДТП за участю дітей 18:06 Вінничани, тримайтесь — антициклон Bettina несе справжню спеку 17:04 Відтік учнів за кордон: яке майбутнє чекає на освіту Вінниччини? 16:31 Допоможуть у тяжку хвилину: ритуальні послуги та товари, кафе та обіди на замовлення (партнерський проєкт) 16:03 На Соборній тестують нові інтегровані зупинки громадського транспорту 15:02 Смертельна ДТП під Жмеринкою: 43-річний водій загинув на місці, пасажир — у лікарні 14:59 Визначили призерок «колосівського» чемпіонату з пляжного волейболу 14:31 «Її постійно капають»: що пережила 16-річна дівчина після отруєння шаурмою в Калинівці 14:12 Жмеринчанин Володимир Горлей отримав почесну Грамоту Верховної Ради України 13:08 Затримали 18-річного закладника, який розповсюджував PVP-сіль 12:36 Бізнес під сонцем. Вінницькі підприємства встановили 37,5 тисяч сонячних панелей 11:54 Прикордонники зірвали масштабну спробу незаконного переправлення ухилянтів через Дністер play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up