На Майдані Незалежності водій Land Rover збив насмерть вінничанку

На Майдані Незалежності водій Land Rover збив насмерть вінничанку
  • Вчора, 30 жовтня водій позашляховика Land Rover виїхав на пішохідну зону Майдану Незалежності та наїхав на людей.
  • У смертельній ДТП загинули дві людини, серед яких вінничанка.

У п’ятницю, 30 жовтня, в Києві сталося моторошне ДТП. Близько 16 години водій позашляховика Land Rover, втративши контроль автомобілем, виїхав на пішохідну зону Майдану Незалежності та здійснив наїзд на людей, що знаходилися біля зупинки громадського транспорту.

Після цього автомобіль врізався в рекламний щит, після чого на проїжджій частині вул. Хрещатик протаранив кілька нерухомих авто, в яких також перебували люди.

Відео моменту зіткнення

Відеодоповнення ДТП, що трапилася на Хрещатику:

 

Внаслідок ДТП загинули двоє людей, а трьох було госпіталізовано з травмами.

Чоловіку вручили підозру про порушення правил безпеки дорожнього руху.

Серед загиблих у смертельній аварії в Києві жителька Вінниччини, повідомляє кореспондент Суспільного.

За попередньою версією, 66-річний водій втратив свідомість за кермом. Свідок підозрюваного лікар, він розповів, що у його пацієнта був інсульт, 19 жовтня його прооперували, а потім був реабілітаційний період. Чоловіка виписали 26 жовтня, а 30 жовтня він повторно приїздив на огляд.

Водієві суд обрав запобіжний захід

Найближчі два місяці 66-річний керманич іномарки знаходитиметься під цілодобовим домашнім арештом.

Вчора близько 16-ї години на вулиці Хрещатик сталася дорожньо-транспортна пригода.

Внаслідок ДТП дві особи загинуло на місці події та четверо отримали тілесні ушкодження різного ступеню тяжкості. Окрім цього пошкоджено п’ять автомобілів.

Того ж дня 66-річного водія іномарки затримали у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України. Йому повідомили про підозру у скоєнні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 286 (Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами) Кримінального кодексу України.

Сьогодні Шевченківський районний суд столиці обрав йому запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту із застосуванням електронного засобу контролю.

У рамках досудового розслідування правоохоронці встановлюватимуть усі обставини та причини цієї смертельної ДТП. Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права керувати транспортними засобами на строк до трьох років.

 

Читайте також:

Канікули закінчуються. Як вчитимуться на карантині в Вінниці та області?

В Україні оновили зони карантину. Куди потрапила Вінниця та область?

На апаратах штучної вентиляції легень та кисневій підтримці знаходяться 460 вінничан

На Вінничині перекинувся автобус з 35 пасажирами, які їхали у Москву. Є постраждала

Трагедія в Браїлові: в школі на уроках померла семирічна Ельміра

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (174)
  • Александр Шевчун
    Інсульт по Українські,--- лікується за 10 днів!? При інсульту пів року оговтуються! Реформи медицини України б'ють всі рекорди миру!!!
  • Сергей Заднипрянец
    жаль что его не забили до смерти на майдане! урода!
  • Олексій Окопник
    От гарну назву придумали ЗМІюки. Майже як заклик Вінничанам на помсту!? "В похід на Київ" - там вбивають прямо на МАЙДАНІ.. Та досить вже розмазувати ГОРЕ людське по новинах!
  • Hitriy Lys
    Тупорылые животные даже в состоянии овоща садятся за руль... Ска, вызови такси или садись в общественный транспорт, нет, ублюдошное ради своего мнимого удовольствия повозить жопу с комфортом, постоянно ставят жизни других в опасность! Теперь пускай отлеживается ещё 15 лет на зоне!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Понад пів мільйона гривень на ремонті дороги. На Вінниччині підозру отримали підрядниця та інженер технагляду 20:06 У Вінниці вшанують пам'ять загиблих в Оленівці — акція відбудеться 28 липня на площі Калічанській 19:31 Скарга на футбольні м'ячі відкрила дивні деталі. Що не так із документами стадіону в Агрономічному? 19:13 На Батозькій водій BMW протаранив електроопору. Патрульні склали три адмінматеріали Від читача 19:49 Шахрайство під прикриттям «державної допомоги»: як розпізнати пастку 18:41 Одноразова грошова допомога у випадку смерті військовослужбовця від рук побратима: яку суму можна отримати? 18:34 Розшукують водія гідроцикла, який біля пляжу «Спартак» наїхав на 61-річного плавця і втік 17:55 «Хто вас привіз до ТЦК? — Я сам прийшов»: історія чоловіка, якому не повірили у військкоматі 17:39 У Вінниці 86 дітей проходять раннє втручання. Як працює державний проєкт 17:05 Відкрити власну силу: на Вінниччині стартує молодіжний проєкт «Стійкість через емоційний інтелект» (соціальна реклама) 16:57 Дев'ять років за ґратами: суд виніс вирок жителю Хмільницького району за зґвалтування неповнолітньої падчерки 16:24 SUP-дошки, екоквести та похід Сабарівським лісом. Як у Вінниці пройшла «Літня екологічна школа» photo_camera 16:04 Борг оскаржуєте в суді, а газ відрізали. Чи мають право газовики відключати послугу до рішення? 15:15 До 146 тисяч гривень на рік: скільки коштує навчання у коледжах Вінниці 15:08 Кава, чай чи енергетики: що насправді небезпечніше для серця 14:28 У Вінниці відкрили нові символи Camino та презентували третій маршрут Шляху святого Якова в Україні photo_camera 14:06 Вирощували тютюн на городі й продавали на ринку: на Вінниччині викрили «бізнес» на понад 4,3 мільйона photo_camera 13:09 Вінничанин Данило Явгусишин втретє виборов Кубок Імператора Японії та повернув собі ранг одзекі 12:21 Вінницька мерія купує дві Toyota: одну вже обрали, друга — на підході 12:02 За врятовані життя та роботу під час війни відзначили десятьох медиків з Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up