На Київській Mercedes збив 27-річного пішохода. Потерпілий у лікарні

На Київській Mercedes збив 27-річного пішохода. Потерпілий у лікарні
  • Поліцейські встановили попередні деталі ДТП. Кажуть, що водій автівки був тверезий.

Аварія сталася вчора, 29 листопада, близько 17.40  години на вулиці Київській. Про неї розповіли у відділі комунікацій поліції Вінницької області.

 

—За попередньою інформацією слідства, водій іномарки допустив наїзд на чоловіка, який  переходив дорогу  в невстановленому місці, — йдеться у повідомленні. —За кермом автомобіля  Mercedes перебував 27-річний мешканець Калинівського району.

Керманич був тверезий. 

У даній аварії постраждав 27-річний вінничанин. Його госпіталізували до лікарні.

Наразі правоохоронці з’ясовують усі обставини та причини автопригоди.

 

Читайте також:

Важливе за вчора. Найцікавіші новини 29 листопада, які ви могли пропустити

Біля залізничного вокзалу заблудилася пенсіонерка. Жінці допомогли патрульні

Зникла Любов Комаренко з Жмеринки. Допоможіть її розшукати

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (38)
  • Маргарита Никольская
    Ну то потерпілий в цьому випадку - водій
  • Анна Наконечна-Карабій
    Коли штрафи будуть знімати з таких людей?
  • Сергей Северный
    Пешеход  забитый вне пешеходного перехода не есть преступление ( как в ЮАР) .... за месяц @шат всех ....
  • Вячеслав Винницкий
    Интересно почему власти включают уличное освещение когда на улице наступает полная темнота, эти 30_40 минут самые опасные на наших дорогах.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:18 «Повертайся, друже, твоя хата готова!»: подружжя з Ямполя відновило згоріле гніздо лелек 21:00 У храмах Вінниччини тривають перевірки ДСНС напередодні Великодніх служб 20:33 Борня, шаблі та пам’ять героїв: як чемпіонат з козацького двобою у Вінниці може допомогти ветеранам? photo_camera 20:04 Майже чотири роки неволі та пекло Маріуполя позаду: як у Ладижині зустрічали морпіха Павла Шишкіна photo_camera Від читача 10:50 Батьки не повинні боятись розповісти про особливості своїх дітей, – педагог із 43-річним стажем, відмінник освіти України, психолог Наталія Горобчук 19:05 Як насолоджуватись Великоднім столом без шкоди для здоров'я: рекомендації фахівця 18:24 Посилки до свят: як працюватимуть «Укрпошта» та «Нова пошта» на Великдень 17:17 Майже 190 мільйонів витратять на прибирання Вінниці: що придбають на ці гроші? photo_camera 17:09 Вінницький педуніверситет очолила Наталія Замкова. Що про неї відомо photo_camera 16:33 Оливковий замість білого: кому видаватимуть номерні знаки нового зразка? 15:48 Україна повернула тіла тисячі загиблих військових 15:12 Поблизу Дяківців рятувальники дістали 52-річну жінку з автівки, розтрощеної внаслідок ДТП 14:04 Любовний трикутник чи шлюбна афера? На кордоні у Могилів-Подільському викрили фіктивне подружжя 13:10 Двоє людей потрапили до лікарні через зіткнення Audi та Skoda у центрі міста 12:09 Подяка за світло. Денис Шмигаль відвідав Ладижинську ТЕС та відзначив сімох енергетиків photo_camera 10:57 В Чечельнику батько врятував трьох дітей під час пожежі, але сам отримав опіки 10:05 Любава Шевчук очолила Вінницький районний суд 09:48 Ремонтні роботи 9 квітня: адреси без води та світла у Вінниці 09:40 Нові ресторани та кафе Вінниці, які відкрилися у 2025 році (партнерський проєкт) 09:04 У центрі Вінниці встановили 12 велетенських писанок із подільськими символами play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up