Фото дня: поліцейські з автоматами встановили блокпости на в'їздах у Вінницю

Фото дня: поліцейські з автоматами встановили блокпости на в'їздах у Вінницю
  • Блокпости сфотографував сьогодні, 4 березня, один з наших журналістів
  • В обласній поліції кажуть, що вони будуть стояти там зо два десятки днів
  • Облаштували їх для того, щоб слідкувати за ПДР та ловити заїжджих «гастролерів»

Прес-офіцер обласної поліції Анна Олійник розповіла, що поліцейські пункти будуть працювати кілька тижнів. Шукатимуть зброю, наркотики та слікувати за правилами дорожнього руху. Пости розташовані на Гніванському та Барському шосе.

— З сьогоднішнього дня (4 березня, — авт.), за ініціативи начальника Управління запускаються профілактичні заходи «Безпечне місто», — каже Олійник. — У їхніх рамках і встановили ці пункти на в'їздах-виїздах з міста. Поліцейські будуть слідкувати за дотриманням правил дорожнього руху та намагатися попереджати кримінальні злочини. Будуть перевіряти підозрілі машини на предмет ввезення заборонених речовин та зброї.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (10)
  • Задунайский Торонтуй
    И вы в Европу хотите после такого?

    Я 20 лет за рулем в Канаде. Каждый день куда-то еду.  За это время полиция остановила один раз: сообщили что впереди не работает светофор.
    m8s mini reply Задунайский Торонтуй
    Если ты там , зачем сюда писать ? чучело
  • укроп
    Да пофіг, що незаконно! Зато зручно та креативно :) Яка такса за в'їзд?
  • Oleksandr Stoliarov
    Причини для зупинки згідно закону вже відмінили, да Олійник? Мусорйо як завжди працює на виявлення, бо оперативно працювати не вміють, а плати то горять
    З.А.Глядач reply Oleksandr Stoliarov
    А у $тольника відразу рве пукан.
    Oleksandr Stoliarov reply З.А.Глядач
    У кого пукан рве то це якраз у тебе, кожного разу на будь-який коментар під будь-якою статтею, маєш риготню свою словесну залишити... Згинь, убогий
    З.А.Глядач reply Oleksandr Stoliarov
    Хто б казав(точніше,писав)... У тебе при одному лише слові "поліція"(або "міліція") починається нетримання...
  • Vladimir Molotov
    блох-пост
    Anonymous reply Vladimir Molotov
    "Облаштували їх для того, щоб слідкувати за ПДР та ловити заїжджих «гастролерів»"  Так це  логічно. Спочатку написати де, коли і кого буде затримувати  наша поліція, а потім стояти 20 днів і дивуватись чому "гастролери" не їдуть , а якщо їдуть то без зброї, наркотиків. Але наша нова поліція завжди знайде логічне  пояснення таких дій. Немає гастролерів не біда , але є  велика кількість людей які на стареньких жигулях їдуть на дачу,є можливість  переглянути документи, можливо проліски хтось нарвав, або світло забув увімкнути.

    За логікою Анни Олійник злочинці зброю будуть везти на капоті, ну а наркотики обовьязково на панелі приладів, при цьому їх буде так ковбасити що самі будуть зупинятись на блокпостах. Поліцейські на час рейду, будуть мати  нюх  як услужбової собаки, а для обшуку автомобілей,  зрозуміло на прохання самих водіїв завжди найдеться 2-3 понятих. Це так лоічно, і для нашої безпеки. Слідкувати  за дотриманням правил дорожнього руху також логічно із блок-посту зручно , дивно навіщо нова поліція патрулює місто, можливо Анна Олійник щось знає, а злочинці ні. А так у нас реформа, поліція працює, прессекретар шукає логічне пояснення на будь яку халепу.
    Vladimir Molotov reply Anonymous
    дочитал Ваш коммент, аж в 2012 флэш-бэкнуло)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:28 «Зніму порчу за ваші гроші»: як вінничанка віддала понад 42 тисячі «цілительці» 16:14 Через аномальну спеку на Вінниччині можуть відключати світло. Що треба знати вінничанам 15:30 Найбагатші та найбідніші: скільки грошей припадає на одного жителя кожної громади області 14:42 Ексочільника Держгеокадастру підозрюють у махінаціях із землею Аграрного університету на 1,3 мільйона Від читача 17:47 Шахраї розсилають у месенджерах фейкові повідомлення пенсіонерам з проханням підтвердити вік, нібито для збереження пенсії. Для цього просять перейти за посиланням та подати анкету. 13:50 Головнокомандувач ЗСУ Олександр Сирський відзначив вінничанина Ярослава Мрочка почесним нагрудним знаком «За сприяння війську» (прес-служба БФ Сергія Притули) 13:36 Нові тарифи, бензин та виплати від міста. Що зміниться для вінничан у липні? 13:10 Двоє підлітків на мотоциклах потрапили у ДТП у Гайсині. Ще одна аварія сталася біля Дяківців 12:06 «Медова» оборудка на понад два мільйони: на Вінниччині підприємця підозрюють у шахрайстві 12:06 Вінницькі гімнастки здобули 17 нагород на міжнародному турнірі «Performance Cup 2026» у Туреччині 11:30 Французькі волонтери завітали до Вінниці: кольори, стародруки та гуманітарні місії (соціальна реклама) 11:17 Вимкни кондиціонер в авто — соплі дитині надуєш! Ще одна порада від бабусі, яку не варто слухати 11:04 Троє людей загинули на водоймах Вінниччини за один день. Серед них — 16-річний хлопець 11:00 Чим зайняти дітей влітку. Огляд літніх таборів, гуртків у Вінниці (партнерський проєкт) 10:22 У Вінниці зафіксували температурний рекорд: після +34,6°C область очікує ще одну хвилю спеки 10:02 Де у Вінниці 29 червня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес 09:33 На Соборній за ніч завершили ремонт колії, яка деформувалася через спеку play_circle_filled 09:07 У Вороновиці під час ремонту автомобіля загинув 68-річний чоловік 08:16 29 червня православні вшановують святих апостолів Петра і Павла: що варто знати про свято 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 22 по 29 червня, які ви могли пропустити
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up