Електронні петиції: просять залишити маршрут тролейбуса №10 через Київський міст

Електронні петиції: просять залишити маршрут тролейбуса №10 через Київський міст

Вінничанин Іван просить у петиціях залишити маршрут тролейбуса №10 "вулиця Чехова-Вишенька" таким, яким він був під час ремонту мосту через річку Південний Буг по вулиці Чорновола.

Чоловік детально поясню чому варто залишити цей маршрут.

— А саме: Вишенька - вулиця Соборна - вулиця Чорновола - вулиця Київська - вулиця Чехова. Це вирішує такі транспортні проблеми: відсутність прямого сполучення Ленінський район - Центральний автовокзал та відсутність прямого сполучення в зворотньому напрямку. На цьому відрізку, з яким в жителів Ленінського району немає прямого сполучення, розташовані підприємства та соціально значимі об'єкти. Крім того, зміна цього маршруту розвантажить вулицю Соборну. Наголошую, втілення цієї ініціативи не потребує ніяких додаткових витрат з міського бюджету, — йдеться у тексті петиції.

Таке звернення подав Іван Аверков.

Проголосувати та підтримати петицію можна ТУТ.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Макарова Наташа
    а автор, видать, не добирался 10 маршрутом с Тяжилова до конечной Вишенки. То-то его бы порадовало 50 минут ехать окольными путями!  Надо в р-н Пятничан - пройдись ножками сам 500 м от Театральной. Или на маршрутку сядь. Но зачем заставлять жителей страдать из-за своей лени?

    А из центра доехать на Тяжилов - да просто сказка, аж бесит! Вечно консервная банка на тех 2-3 маршрутах несчастных, что есть (и то, попробуй их еще дождись!).
  • Vladimir Molotov
    автор кретин
    Макарова Наташа reply Vladimir Molotov
    не могу не согласится. У автора отсутствует прямое сообщение от Вишенки до Центрального автовокзала. То есть пройтись от остановки Героев Чернобыля до вокзала - это капец как далеко. Маршрутки конечно же не устраивают ))
  • Порошок
    В центре х** нарисуешь, чем добраться на Чехова из-за ремонта пятничанского моста. Сейчас лучше, после того как вернули тралик на место
  • Татьяна
    Оставить по старому маршруту - через Соборную, когда  "десятка" ходила через Киевский мост, с Соборной в сторону Чехова невозможно было уехать по 20-30 минут! : автобус №19, маршрутка №29 (ч/з ЖД) и троллейбус №4 - всегда переполнены, троллейбус №12 - иногда НИ РАЗУ НЕ ПРОХОДИЛ за указанные 20-30 минут,! Заметьте, это - центр города!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 На Вінниччині сім’ям дев’яти загиблих Захисників вручили посмертні нагороди photo_camera 20:08 Манту більше не буде. Як тепер діагностуватимуть туберкульоз 20:05 Від Потоцьких до Грохольських: розповідаємо про найвпливовіші аристократичні роди Вінниччини photo_camera 19:46 Учасники тріо «Оксамит» на творчій зустрічі співали про любов, надію та красу рідного краю Від читача 14:11 Сильна команда як основа сталих змін: досвід проєкту «Голос доступності» 19:32 Від 53 до 87 грн за літр: як бюджетні установи Вінниччини купували пальне під час цінових коливань 19:08 «Щоб більше було трофеїв!» Віктор Бронюк 80 тисяч, які виграв у «Вгадай мелодію», передав воїнам, які збивають БпЛА play_circle_filled photo_camera 19:03 В області збільшилась популяція зубрів. Що показав цьогорічний облік диких тварин 18:03 На Вінниччині триває будівництво стратегічного прикордонного пункту «Бронниця — Унгурь» photo_camera 17:09 Теплі та місцями дощові вихідні у Вінниці — якою буде погода 28–29 березня 16:43 Зачинені двері під час вибухів: як працювали укриття у Вінниці під час останньої дронової атаки 16:22 Комунальники наводять лад після зими: у Вінниці стартувало вологе прибирання вулиць 15:48 Наніс десять ударів ножем: засудили чоловіка, який на Гайсинщині вбив свою падчерку 14:47 Депутати облради затвердили нові тарифи на тепло та гарячу воду. Кого торкнуться зміни 13:36 Інвестують 76 мільйонів в оборону та 55 — на водоканал: підсумки сесії міськради 27 березня 13:27 Підтримка ЗСУ та усунення наслідків обстрілів на Вінниччині: обласна Рада ухвалила відповідні рішення (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:25 Вода дорожчає: у Вінниці з 1 квітня в усіх акваматах піднімуть ціни до 3 гривень за літр photo_camera 12:14 Пожежа на вулиці Соловйова ледь не забрала життя 86-річного чоловіка 12:00 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 11:18 Перші хвилини після обстрілу Вінниці «шахедами» зафіксували боді-камери поліції. ВІДЕО play_circle_filled
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up