Експрес «Київ - Бориспіль» застряг на другий день після урочистого запуску

Експрес «Київ - Бориспіль» застряг на другий день після урочистого запуску

Вчора, 30 листопада, компанія Укрзалізниця запустила перший залізничний експрес з Києва в аеропорт «Бориспіль». Але сьогодні рейкобус поламався. Що кажуть в Укрзалізниці?

У п’ятницю у запуску експреса брали участь глава правління компанії Євген Кравцов, глава Міністерства інфраструктури Володимир Омелян, прем'єр-міністр Володимир Гройсман та голова держави Петро Порошенко.

Всі вони змогли оцінити експрес, проїхати від Київського вокзалу до аеропорту. Час в дорозі склав близько 35 хвилин.

Але вже сьогодні, 1 грудня, поїзд 830 сполученням «Київ-Пасажирський - Бориспіль-аеропорт» на маршруті зламався.  

«Укрзалізниця» почала розслідування причин технічної несправності залізничного експресу Київ-Бориспіль. При цьому наголошується, що про цю ситуацію оперативно поінформували відповідні служби аеропорту «Бориспіль», щоб забезпечити посадку на рейси пасажирів, які знаходилися в поїзді.

— Поїзд уже прибув в пункт призначення. Приносимо свої вибачення пасажирам за незручності, — говорять у відомстві.

Нагадаємо, що залізничний експрес вирушатиме з 14-го шляху залізничного вокзалу Києва. Вартість квитка складає всього 80 гривень. На вокзалі Києва вже повісили розклад руху експреса. Поїзд курсуватиме між аеропортом і вокзалом цілодобово.

Перший експрес вирушить від вокзалу Києва в 0:08. При цьому останній поїзд з Київського вокзалу піде о 22:52. Виходить, що всі рейси будуть цілодобовими. Інтервал руху потягів складатиме приблизно одну годину, але ввечері і в ранкові години інтервал скорочується до 27-44 хвилин. Експрес буде робити одну зупинку на вокзалі «Дарниця».

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Искра
    Це тому що Потрох його відкривав. Він до чого не доторкнеться всьому каюк настає - що поїзду, що країні.
  • Daily
    то есть за двое суток надо выезжать что бы успеть на самальот такое бывает везде ничего странного нет.
  • З.А.Глядач
    Ур-ра-а-а..! Миздобули! Мискакали!
    Юра reply З.А.Глядач
    Випустили з психлікарні? Чи втік?
    З.А.Глядач reply Юра
    Не знаю,я за тобою не слідкую.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Через ремонти колій низка електричок на Вінниччині змінять розклад 20:47 Статус «оперативний резерв» у «Резерв+»: чому з'явився і які наслідки несе за собою 20:09 Школи області отримають 10,8 мільйона гривень на «протипожежний» апгрейд 19:33 Парк, який садили мешканці, почали вирубувати: що відомо про ситуацію у Стрижавці play_circle_filled photo_camera Від читача 22:06 Вигорання, пауза і безоплатні кар’єрні консультації: як вінничанка Ганнуся Перепілка повернулася до роботи 19:19 Продуктовий кошик у Вінниці: що і наскільки подорожчало за останні роки 19:08 Тримайте під рукою парасольки та теплий одяг. На Вінниччину сунуть заморозки та мокрий сніг 18:09 Віз до України пістолет з набоями. На кордоні з Молдовою зупинили іноземця 17:11 Вулиці без «автохламу». У середмісті почали забирати покинуті автівки, які роками іржавіли у дворах 16:11 У Вінниці готують розширення «сухого» порту: нові маршрути, робочі місця та амбітні плани photo_camera 15:32 Рахуємо чужі гроші. Скільки заробили народні депутати з Вінниччини? 15:06 Темні хмари з боку Придністров’я. Поки росія планує «буферну зону» для Вінниччини, військові зводять оборонний щит 14:05 У Бершаді екс-директор ліцею підозрюється у розтраті майже 800 тисяч гривень з бюджету 12:58 «Я тебе знайду»: у Вінниці водій влаштував скандал з погрозами через штраф за паркування play_circle_filled 12:02 Негода лютує: повалені дерева та заблоковані траси — як рятувальники Вінниччини борються зі стихією play_circle_filled 11:30 Куди вступити після 9 класу: огляд навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 10:57 Гроші за інтим-фото. 60-річний педофіл вербував підлітків у Вінниці через соцмережі 10:08 Понад 600 нападів на працівників ТЦК в Україні. Що кажуть на це в поліції 09:36 Де сьогодні у Вінниці не буде світла та гарячої води? АДРЕСИ 09:15 Пішов добровольцем і загинув у 23: у Вінниці прощатимуться з бійцем 3-ї штурмової бригади Дмитром Бєдою
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up