Два пішохідних переходи на Магістратській облаштували острівцями безпеки

Два пішохідних переходи на Магістратській облаштували острівцями безпеки
Фото Віктора Перлова
  • У планах мерії встановити такі ж острівці на інших небезпечних ділянках міських вулиць.

У Вінниці з’явилося ще два острівці безпеки. Про це написав урбаніст Віктор Перлов у facebook. До посту прикріпив фотографії цих острівців.

«Встановлено чергові острівці безпеки на двох нерегульованих пішохідних переходах через вул. Магістратську (в районі вул. Пугачова та поблизу колеса огляду), — пише Перлов. — Проблеми переходів незмінні: висока швидкість транспортного потоку через розширення проїжджої частини для облаштування парковок, значний пішоходопотік із парку до житлових будинків через дорогу, а також вигин по дузі проїжджої частини, що обмежує оглядовість переходів… Крім того висока аварійність вулиці через перевищення допустимої швидкості».

Додав, що бетонні конструкції острівців створюють ветерани АТО, а саме соціальне підприємство «УВВ ІНЖИНІРИНГ».

Ці острівці стали п’ятим та шостим у Вінниці. До цього такі ж самі острівці безпеки з’явилися на Хмельницькому шосе, вулицях Келецька, Київська та Пирогова.

Ось як працюють острівці:

Це сталося 17 серпня. Водій «Мерседесу» наїхав на острівець безпеки, машина підстрибнула та зупинилася за кілька метрів. Водій був нетверезий.

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (3)
  • Юрий Бондарук
    "Острівець безпеки" для чого він? Хтось мені пояснить? Адже пішоходи там не зупиняються і не перечікують ... а просто "валять", як стадо тупих баранів! То навіщо ці "острівці"?
  • Макс Андрийченко
    Замисть пишоходив яки повини Якоби там стоят будуть стояти не дай бог розбити машини незнаю як у Мисти но у с.Озеро таких два острова вони там просто не потрибни смихота тай годи
    роман reply Макс Андрийченко
    там элементы снижения скорости при входе в населенный пункт.
    а "сміхота та й годі" это такой диванный специалист как ты
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Коли Яблучний Спас у 2026 році: що святять у церкві та які є заборони 20:10 Водіїв фур попередили про обмеження руху на дорогах 19:47 Парк біля лікарні імені Ющенка занепадає. Але грошей на його відновлення немає photo_camera 19:02 Чому 4 серпня на Вінниччині лунатимуть вибухи: жителів трьох районів закликають не панікувати play_circle_filled Від читача 09:22 Україна отримала €3,47 млрд у межах Ukraine Support Loan від Європейського Союзу 18:47 «Золота підкова Перемоги»: на Вінниччині влаштували кінно-спортивний фестиваль 18:37 Пекельний серпень у Вінниці і басейни переповнені. Як гостям визначити безпечне місце відпочинку photo_camera 18:07 На вулиці Олега Антонова вантажівка збила пішохода 17:33 «Бізе з горіха, крем з малини»: у Жмеринці презентували солодку візитівку міста 17:10 Медичне обладнання купили на мільйон дорожче: у Вінниці розслідують закупівлю 16:06 Чоловік боронить країну, а дружина дарує дітям свято у Ладижині play_circle_filled 15:13 У Гайсині в ДТП постраждали двоє дітей 14:50 Вогонь забрав у родини зі Шаргорода дах над головою photo_camera 14:48 Проєкт оцінили в 1,4 мільйона. Поки вінничани танцюють біля «Райдуги», за її реконструкцію судяться 14:41 Сильна спека не відступає: коли на Вінниччині стане прохолодніше photo_camera 14:09 За $14 тисяч обіцяв уникнути мобілізації: у Вінниці затримали священника 13:13 Окупанти скинули майже 300 авіабомб на українські позиції та населені пункти photo_camera 12:21 Вінничани: «У Вінниці немає укриттів». Але влада витратила на них мільярд гривень photo_camera 12:12 Спека плавить асфальт: у Вінниці почали поливати дороги 11:04 У Вінниці прощаються із бійцем 3-ї штурмової бригади Олегом Бєляєвим
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up