ДТП в Жмеринці: в лікарню забрали жінку, яка потрапила під колеса «MG»

ДТП в Жмеринці: в лікарню забрали жінку, яка потрапила під колеса «MG»

Вчора, 20 квітня 2017 року, в Жмеринці на вулиці Київській під колеса автомобіля «MG» потрапила 74-річна місцева жителька. Потерпіла з тілесними ушкодженнями доставлена в лікарню.

«32-річний житель Жмеринки, керуючи автомобілем «MG», допустив наїзд на 74-річну жінку. За попередньою інформацією встановлено, що потерпіла намагалась перейти дорогу у невстановленому місці. З тілесними ушкодженнями жінка доставлена до травматологічного відділення Жмеринської центральної районної лікарні», - повідомляють в прес-службі вінницької обласної поліції.

За фактом ДТП відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 Кримінального кодексу України. За порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:14 Що сьогодні ремонтують у Вінниці: робота комунальних служб під час негоди 11:11 Зимове питання: хто має прибирати сніг та посипати дороги у вашому дворі? 10:52 Школи та дитсадки Вінниччини йдуть на онлайн або подовжені канікули: рішення через морози 10:41 Київ і Львівщина пережили ніч ракет і БпЛА. Серед загиблих — медик, поранені рятувальники play_circle_filled photo_camera Від читача 19:38 Великий Воїн та командир 09:11 Вінниця готується до -20°C: розгортають пункти незламності та німецькі мобільні намети 09:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 08:08 У цей день вітайте Степана та Луку. Історія, традиції та заборони 9 січня 21:06 «Я взагалі не готувалася»: як Аліна Голошивець написала диктант без жодної помилки 20:32 Як приєднати будинок чи бізнес до мережі у 2026 році: нові ставки та терміни від обленерго photo_camera 20:11 Зеленський офіційно призначив Наталю Заболотну очільницею Вінниччини 20:04 З Вінниці 600 подарункових наборів вирушають до прифронтової громади photo_camera 19:33 Захопили гектари — заплатили копійки. Як вінницькі суди карають за самовільне зайняття землі? 19:14 Куди подіти ялинку, щоб не зашкодити довкіллю та не захаращувати двір? 18:01 На Харківщині загинув захисник із Нової Ободівки Євген Бреславський photo_camera 17:46 Світлофор є, а розвороту немає: вінничани вимагають змінити схему руху на Барському шосе 17:07 Техніка на дорогах, лід — під колесами: що зараз коїться на трасах області play_circle_filled 16:38 Сповіщення про повістки поштою і омбудсмен для військових: розбираємося у січневих нововведеннях play_circle_filled 16:07 За добу 125 вінничан потрапили до травмпункту через «ковзанку» на вулицях 15:15 На кризі в області загинули 11 людей: про що варто памʼятати, перш ніж йти на лід
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up