ДТП на Немирівському шосе: оприлюднили відео зіткнення автобуса та легковика

ДТП на Немирівському шосе: оприлюднили відео зіткнення автобуса та легковика

Вчора, 12 червня 2019 року, у Вінниці на Немирівському шосе автобус міжнародного сполучення врізався у авітівку Ford Taurus.

Відомо, що в автобусі перебувало 11 людей разом з водієм. Вони не отримали травм. Водія легковика госпіталізували до лікарні з діагнозом політравма. 

Оприлюднили свіжий випуск програми «Світанок». Дивіться відео зіткнення автобуса та легковика:

У мережу також виклали відео зіткнення з іншого ракурсу:

Автобус курсував за маршрутом Херсон-Кобленц (Німеччина). Водій та пасажири українці.

Слідчі відкрили кримінальне провадження за ч.1 ст. 286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами).

За таке правопорушення передбачено покарання у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років з позбавленням права керувати транспортними засобами на такий самий строк. 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (66)
  • Вася
    Водитель легкового автомобиля наверное невменяемым был .
  • Елена Люльчак
    Оба виновны
    Andrey Shaforostov reply Елена Люльчак
    Ага. Жена и теща
  • Ангеліна Кулівар
    Велосепедист поцілований Богом)
  • Раїса Мельник
    Що за дебільний підпис в статті, винен водій легковика, а описують ніби казна - що... Да аварія, да неприємність, но навіщо вішати ярлик, не розібравшись???
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Понад пів мільйона гривень на ремонті дороги. На Вінниччині підозру отримали підрядниця та інженер технагляду 20:06 У Вінниці вшанують пам'ять загиблих в Оленівці — акція відбудеться 28 липня на площі Калічанській 19:31 Скарга на футбольні м'ячі відкрила дивні деталі. Що не так із документами стадіону в Агрономічному? 19:13 На Батозькій водій BMW протаранив електроопору. Патрульні склали три адмінматеріали Від читача 19:49 Шахрайство під прикриттям «державної допомоги»: як розпізнати пастку 18:41 Одноразова грошова допомога у випадку смерті військовослужбовця від рук побратима: яку суму можна отримати? 18:34 Розшукують водія гідроцикла, який біля пляжу «Спартак» наїхав на 61-річного плавця і втік 17:55 «Хто вас привіз до ТЦК? — Я сам прийшов»: історія чоловіка, якому не повірили у військкоматі 17:39 У Вінниці 86 дітей проходять раннє втручання. Як працює державний проєкт 17:05 Відкрити власну силу: на Вінниччині стартує молодіжний проєкт «Стійкість через емоційний інтелект» (соціальна реклама) 16:57 Дев'ять років за ґратами: суд виніс вирок жителю Хмільницького району за зґвалтування неповнолітньої падчерки 16:24 SUP-дошки, екоквести та похід Сабарівським лісом. Як у Вінниці пройшла «Літня екологічна школа» photo_camera 16:04 Борг оскаржуєте в суді, а газ відрізали. Чи мають право газовики відключати послугу до рішення? 15:15 До 146 тисяч гривень на рік: скільки коштує навчання у коледжах Вінниці 15:08 Кава, чай чи енергетики: що насправді небезпечніше для серця 14:28 У Вінниці відкрили нові символи Camino та презентували третій маршрут Шляху святого Якова в Україні photo_camera 14:06 Вирощували тютюн на городі й продавали на ринку: на Вінниччині викрили «бізнес» на понад 4,3 мільйона photo_camera 13:09 Вінничанин Данило Явгусишин втретє виборов Кубок Імператора Японії та повернув собі ранг одзекі 12:21 Вінницька мерія купує дві Toyota: одну вже обрали, друга — на підході 12:02 За врятовані життя та роботу під час війни відзначили десятьох медиків з Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up