На Бучми п’яний водій на білому Touareg  ледь не позбивав людей (ВІДЕО)

На Бучми п’яний водій на білому Touareg  ледь не позбивав людей (ВІДЕО)

Чотири виклики від різних людей з різних куточків міста отримали патрульні про Volkswagen Touareg. Тепер порушнику загрожує адміністративна відповідальність.

У суботу, 31 серпня 2019 року, близько 18:30 патрульні виявили іномарку на вулиці Чехова, поїхали за ним і подали сигнал про зупинку.

—  В мікрорайоні Бучми Volkswagen порушника, який рухався попереду службового автомобіля, різко пішов на розворот. Зовні було видно, що водій за кермом дійсно п’яний, адже їхав він абияк і декілька разів навіть виїжджав на бордюри, — розповідають у прес-службі «Патрульна поліція Вінниці».

За словами правоохоронців, після зупинки чоловік з автомобіля вийшов, похитуючись, і одразу почав матюкатись.

Правопорушнику патрульні запропонували пройти огляд на стан сп’яніння, адже ознаки його нетверезості були, так би мовити, на обличчя.

— 2,57 проміле – саме стільки алкоголю в крові 46-річного чоловіка показав алкотестер «Драгер», а це, уявіть собі, майже в 13 разів більше норми! — зазначають у поліції.

За інформацією відомства, посвідчення водія водій патрульним не пред’явив, за що й отримав постанову за ч. 1 ст. 126 КУпАП.

На нього патрульні виписали також протокол за ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння). Автомобіль порушника евакуювали на арештмайданчик.

Правоохоронці дякують небайдужим громадянам, які повідомили їм про п'яного водія.

Читайте також:

Герої серед нас: на Стрілецькій вінницький студент зловив грабіжника (ВІДЕО)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (12)
  • лишь бы как
    да. а ведь народ уже больше возмущен не самим инцидентом а грамотностью журналистки)
  • Tanya Goloven'ko
    Как написано это ерунда в сравнении с тем какое мурло пьяное за рулём. И самое обидное что дальше будет кататься так же
  • Сергій Поліщук
    А може це той “журналіст”, що писав про фунікулер через Південний Буг?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
09:30 Від шлюбу до розлучення: хто у Вінниці консультує з усіх сімейних питань (партнерський проєкт) 09:29 Кому не потрібно йти в ТЦК за відстрочкою та куди нести документи, якщо система «зависла» 09:06 Сьогодні вітаємо Миколу і Микиту. Історія, заборони та прикмети 4 лютого 08:00 Замість звичайного дитинства — волонтерство: історія 14-річного Мирослава (соціальна реклама Від читача 14:01 Вищеольчедаїв поліція села участкові та поліція району кришує від наркотиків до алкоголю 22:22 Техніка на фронті не витримує: терміновий збір на авто для козаків із 59-ї бригади play_circle_filled 22:03 На Юності 18-річний водій на «зебрі» збив трьох чоловіків та протаранив BMW 21:01 Зіп-пакети та «закладки». Судитимуть серійного наркоторговця, якого затримали на АЗС 20:11 11 пожеж за одну добу: у Гайсині вночі вщент згоріло кафе, а у Вінниці — магазин photo_camera 19:08 Вижити в –20°C без світла: де у Вінниці зігріти дитину та як безпечно пережити пік морозів 18:03 У Жмеринці 62-річна наркодилерка торгувала амфетаміном прямо під час іспитового терміну photo_camera 17:32 Суд, поліція, місцеві депутати: кого внесли до Реєстру корупціонерів у 2025 році на Вінниччині 17:01 «Дихати немає чим»: чому вінницькі двори перетворилися на газові пастки та що на це кажуть фахівці 16:26 Десять років за «закладки»: у Вінниці засудили розповсюджувача психотропів 16:16 250 тисяч гривень на ветеранський бізнес: як скористатися ваучерною підтримкою 16:04 Реєстрація Starlink у Вінниці: як і де поставити свій термінал на облік 15:41 25-річного чоловіка з Гайсинщини підозрюють у зґвалтуванні 15-річної падчерки 15:32 «Вінницязеленбуд» планує великий переїзд: що відомо про проєкт адмінцентру 15:25 Гендиректорка, яка разом з ексголовою ДСНС «нагріла» бюджет на три мільйони, отримала підозру 14:17 Календар визначних та пам'ятних дат на лютий 2025 року: чи будуть додаткові вихідні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up