Дорогу з Вінниці до Могилів-Подільського закрили для вантажівок

Дорогу з Вінниці до Могилів-Подільського закрили для вантажівок
ФОТО Цензор.НЕТ

У зв'язку із погодними умовами відрізок дороги М-12 «Житомир-Могилів-Подільський» від міста Вінниці до міста Могилів-Подільського тимчасово з  11 години 8 січня закрили для руху вантажного транспорту.

 

Хоча рух обмежений лише для вантажівок, у поліції просять утримуватися від поїздок і інших учасників дорожнього руху.

Якщо Вам все ж необхідно було вирушити у дорогу дотримуєтеся наступних правил про які розповідають у Секторі профілактики дорожньо-транспортного травматизму Головного управління поліції у Вінницькій області:

  • Перед виїздом в негоду водіям слід перевірити відповідне укомплектування авто, технічний стан транспортного засобу.

  • Подбати про запас палива.

  • В сильні морози варто взяти в дорогу теплий одяг, термос з теплим напоєм, ліхтар на батарейках, скребки для скла та щітки, свічки, сірники.

  • Усім учасникам дорожнього руху потрібно бути уважними та обережними на автошляхах області, неухильно дотримуватись Правил дорожнього руху.

  • Якщо ви потрапили у складну ситуацію телефонуйте «101» та «102». Також не будьте байдужими та самостійно допомагайте іншим водіям.

До речі, через сильні снігопади обмеження автомобільного руху введено і в Одеській, Миколаївській, Херсонській, Кіровоградській та Дніпропетровській областях.

А як повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України, через таку погоду на дорогах країни стається багато ДТП. Лише 7 січня в Україні у них загинуло п'ятеро людей, ще 45 отримали травми.

Наразі складною за рівнем аварійності залишається ситуація у Вінницькій, Кіровоградській та Сумській областях.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Задунайский Торонтуй
    Да, та еще дорожка в это время года...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 50 000 гривень за п'ять рибин: у Ямполі браконьєр піймав «золотий» улов 20:04 Троє синів без тата: для загиблого воїна Дмитра Щербини просять звання Героя України 19:05 Сто кімнат, колекція картин, бібліотека, бальна зала: яким був палац Собанських в Ободівці photo_camera 18:38 Можуть прийняти 150 людей, є навіть спальні місця: як працює пункт незламності в ліцеї №12 play_circle_filled photo_camera Від читача 13:28 Довідка за формою №6: як підтвердити безпосередню участь у бойових діях і на що звернути увагу 18:05 Гуляв, поки сусідка була в лікарні: засудили нелюда, що пропив гроші побитої бабусі photo_camera 17:16 Ювелірна робота хірургів. У Вінниці врятували руку підлітка після надскладної травми ліктя photo_camera 16:17 Через гарячий попіл у Бершаді згоріли сміттєві контейнери photo_camera 15:03 Алергія на холод: чому зима стає випробуванням для шкіри? Пояснюють лікарі 14:41 «Народився в сорочці». Чоловіка врятували з 10-метрової криниці у Бершаді 14:38 Де зарядити «Екофлоу»? У Вінниці відкрили чотири потужні пункти підзарядки 14:23 Загибель жінки через вибух газу та вогонь у келії храму: надзвичайники приборкали 10 пожеж photo_camera 14:07 Чому у гніванчан з кранів тече блакитна вода? У водоканалі розкрили причину «кольорової аномалії» photo_camera 14:03 Троє загиблих та троє в лікарні: сталася жахлива автотроща біля Перекоринців photo_camera 13:13 Судитимуть керівника критичного енергооб’єкта за розкрадання п'яти мільйонів photo_camera 12:05 «Гидота ти, посилаю на тебе г**но!» Оля Полякова зчепилася у мережі з хейтерами старшої дочки play_circle_filled 11:09 Фінансовий крах в Іллінцях. Куди зникли мільйони лікарні та хто відповість за борги? 11:08 ДТП біля Миткова: поліцейський витягнув з перекинутого авто військового та його дружину play_circle_filled 10:30 Дитинство під окупацією: історія 15-річного Ростислава (соціальна реклама) 10:06 Зруйновані багатоповерхівки й загиблі: ракети та дрони влучили у 29 локацій photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up