«Безконтактних термометрів нам не видавали», — розповів вартовий з карантинного посту

«Безконтактних термометрів нам не видавали», — розповів вартовий з карантинного посту
  • Обмеження на в'їзд-виїзд у місто ввели з вечора суботи, 28 березня. Карантинні пости поставили з київського, немирівського, хмельницького, гніванського напрямків та на перехресті вулиці Келецької та Барського шосе.
  • Тут мали проводити скринінг температури та дезінфекцію транспортних засобів. Як працюють вартові й чим забезпечені, — розпитали в тих, хто чергував на КПП.

На контрольно-пропускному пункті на в'їзді у Вінницю з Немирівського шосе, як нам розповіли поліцейські, як правило чергує п'ятеро людей. Два співробітники Нацполіції, два нацгвардійця і один поліціянт муніципальної варти.

— Наша варта триває 12 годин. Заступаємо о 20.00 і міняємося о 8-й ранку. У нас в розпорядженні дві одиниці спецтехніки: поліцейський автомобіль і КРАЗ військового зразка для перевезення особистого складу, — розповідає співробітник поліції. — Звісно, на КПП ми усі в захисних масках і рукавичках. А от безконтактних термометрів нам не видавали. Ми просто запитували водіїв і пасажирів про самопочуття, куди і звідки їдуть.

Правоохоронці почергово пропускають транспорт через обмежувальні конструкції та вибірково перевіряють автомобілі та автобуси. 

— Нарікань з приводу перевірок на блок-постах не було, майже всі водії транспортних засобів та їх пасажири в масках, на зупинку транспорту і перевірки реагують адекватно, — продовжує розповідь черговий зміни. — Екстра ситуацій вночі теж не було. Лише один із пасажирів автівки, що їхала з Хмельницького, поскаржився на біль у серці. Ми надали першу медичну допомогу і направили до лікарні. Трафіку особливого не спостерігали, а от карети швидкої їздили туди-сюди часто. 

Перевірки на блокпостах мають профілактичне спрямування.

— Оскільки наша діяльність спрямована на забезпечення карантинного режиму, в першу чергу ми звертаємо увагу на транспортні засоби, які можуть перевозити велику кількість осіб, адже діє заборона на перевезення більше, а ніж 10 пасажирів, крім спеціалізованих перевозок, які мають відповідні дозволи та погодження і забезпечують доставку працівників до місць роботи, — говорить вартовий. — В рамках чинного законодавства, своїх повноважень і прийнятих на час карантину обмежень, які вже всім відомі, ми контролюємо транспортний трафік через наш блокпост. З порушниками ведеться роз'яснювальна робота.

Журналісти 20minut.ua вчора перевірили роботу блокпостів і побачили, що температуру тим, хто в'їжджає в місто, не перевіряють. А сьогодні — зібрали пояснення відповідних служб, чому система контролю належним чином не працює. Докладніше про це читайте в публікації «Чому на блокпостах Вінниці немає медогляду та дезінфекції авто».
 

Читайте також:

У Вінниці збільшили кількість карантинних постів. Де можна в’їхати у місто? 

«Усе через п'яту точку!» На блокпостах немає лікарів та обіцяної дезинфекції

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (18)
  • Svyatoslav Usatyuk
    Тупо тратять бабло громади...
  • Женя Гаврилюк
    Толку відних тільки затори створюють
  • Олег Розбицкий
    Яка в них функція?
  • Бахнюк Дмитро
    а Уряд взагалі чимось поміг ?
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 26 січня по 2 лютого, які ви могли пропустити 19:46 У Вінниці зростає захворюваність на дитячі інфекції, зокрема вітрянку та скарлатину 18:33 Полковнику Геннадію Куцому з Вінниччини присвоїли звання Героя України 17:12 За січень у Вінницькій області добули понад десяток хижаків. Яку небезпеку несуть шакали Від читача 14:02 Ірина Лупащенко про синтез сценографії і живопису, творчість в умовах війни, та живописний проєкт «Нескорені» 16:08 «Тут я відчуваю себе щасливою» — переселенка відкрила в Дорошівці пекарню та створює райський сад photo_camera 15:46 У Вінниці підняли Олімпійський прапор на підтримку збірної України на Іграх в Італії photo_camera 15:03 Тріскучі морози до -28° і ожеледиця: якою буде погода на Вінниччині наступного тижня 14:30 У вінницьких трубах знайшли трьох єнотів: яких ще екзотичних тварин помічали на вулицях міста play_circle_filled photo_camera 13:25 Знижки, виплати, безкоштовний проїзд — які пільги доступні для багатодітних родин 12:35 «Винесли з під’їзду на руках»: у вінницькому ТЦК прокоментували інцидент за участі військових 12:12 Вінниця в Instagram. Кращі фото за тиждень, що минає 11:48 На Замості пролунали постріли: поліція шукає стрілка, який цілив у ТЦК 11:13 «За 13 років він перевіз два мільйони пасажирів» — як у Вінниці оновлюють «Богдани» photo_camera 10:34 Упала у ванній і пролежала майже добу. На Замостянській рятували пенсіонерку 10:15 Сигарети й пальне зростуть у ціні — що чекати вінничанам 09:08 Від легенд Єрусалимки до вареників на Колодія: анонс екскурсій на лютий 08:08 Кого вітаємо і що святкуємо 1 лютого: історія, прикмети та заборони
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up