Аварії вівторка: в Вінниці швидка забрала в лікарню трьох людей

Аварії вівторка: в Вінниці швидка забрала в лікарню трьох людей

Вчора, 19 вересня 2017 року, в Вінниці сталися три ДТП. Крім того ще одна аварія сталася в селі Писарівці. Правоохоронці розказали подробиці.

«По вулиці А.Шептицького 38-річний водій «Mercedes-Benz» допустив наїзд на 54-річного пішохода, який рухався попереду автомобіля. На вулиці Келецькій водій «Форду», не впоравшись з керуванням, виїхав на узбіччя та зіткнувся з електроопорою. На вулиці Брацлавській під колеса «Nissan X-Trail» потрапила 59-річна жінка. Всі постраждалі з тілесними ушкодженнями госпіталізовані до лікарні», - кажуть в поліції.

Також неподалік села Писарівка водій вантажівки «МАN» здійснив наїзд на пішохода. Попередньо, чоловік перебігав дорогу у невстановленому місці. Потерпілий з травмами був доставлений до лікарні.

Корисне посилання

Актуальні ціни на Mercedes-Benz у Вінниці на Automoto.ua.

Слідчі відкрили за даними фактами кримінальні провадження за ч.1 ст. 286 КК України. Порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керують транспортними засобами, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження передбачає покарання до 3-х років обмеження волі.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (2)
  • Валерка
    Щодо наших минулих обговорень на цьому сайті щодо ДТП приходжу до висновку, що не всі ДТП за участю "хрустиків" та "євроблях", просто якщо стається ДТП за участю них, то на це НАВМИСНО звертають увагу щоб дискридитувати водіїв цих транспортних засобів)))
    Daily reply Валерка
    всі ДТП трапляються за участю баранів які не знають правил і все.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Вранці 22 квітня Вінницю «підморозить» до -5°С: чого чекати від погоди в найближчі дні 20:15 «Наша Спілка живе, розширюється»: Вінницька організація художників відзначила 50-річний ювілей photo_camera 20:02 У Вінницькому медуніверситеті вшанували пам’ять полеглого офіцера Нацгвардії Андрія Токарчука photo_camera 19:04 «Тато сильний, його не могли вбити». Синові «азовця» побратими вручили «Золотий хрест» — нагороду батька Від читача 13:27 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога 18:09 Через ДТП на Гайсинщині відключили газ у кількох населених пунктах 17:33 Не на часі. Чому у Вінниці паркові клумби заростають торішнім листям, а в Луцьку та Ковелі — квітами? play_circle_filled 16:51 Під кайфом і з підозрілим згортком у салоні — у Вінниці затримали 35-річного водія Range Rover 16:16 Центральний, Пʼятничанський, Вишенський: історія вінницьких парків photo_camera 16:11 Скандал у вінницькому ліцеї №8: після побиття 13-річної школярки поліція відкрила провадження play_circle_filled 15:35 Вакансії в супермаркетах «Грош», «Varus» та 61 актуальна пропозиція роботи у Вінниці (оновлено) 15:21 Право на цивільну зброю. Як в Україні можуть легалізувати короткоствол play_circle_filled photo_camera 15:02 Вилетів з дороги і врізався в дерево. Поблизу Тарасівки рятувальники деблокували 59-річного водія 14:05 Сила, що надихає: 11-річний Роман Олексів пробіг п'ять кілометрів на світовому марафоні play_circle_filled 13:07 Літнє подружжя загинуло у власному будинку в Хмільнику через пожежу від недопалка 12:09 Затримали 16-річного вінничанина, який влаштував стрілянину в центрі міста play_circle_filled 11:45 У дев’яти вінницьких ліцеях змінять директорів: хто може зайняти крісла очільників 11:37 Майбутні педагоги виграли обласні футзальні змагання проєкту «Пліч-о-пліч» 11:27 «Вовки» зазнали першої поразки в чемпіонаті Польщі, але зберігають лідерство у групі 10:50 Хочете купити авто у Вінниці? Ось дилери, де машини вже в наявності або під замовлення (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up