Активісти з вінницької «Автоєвросили» розповіли, для чого їздили у Київ тиждень тому

Активісти з вінницької «Автоєвросили» розповіли, для чого їздили у Київ тиждень тому
  • Активісти з організації «Автоєвросила Вінниця» зібрали прес-конференцію, щоб пояснити, за що вони намагаються боротися;
  • Кажуть, що будуть і надалі мітингувати у Києві. І обурені тим, що влада їх не чує.

Керівники вінницького осередку «Автоєвросили» Олександр Марцинківський та Валерій Оніщук у деталях пояснювали, чому вони борються за легалізацію в Україні авто на єврономерах. Ми ж переповідаємо їхню промову у кількох тезах.

А для тих, хто хоче подивитися весь виступ, нижче є кілька роликів.

Корисне посилання

Актуальні ціни на ВИС у Вінниці на Automoto.ua.

  • 6 вересня водії авто на європейській реєстрації зібрали під Верховною Радою масштабну акцію;

    Відео дня
  • Але їхні вимоги не були почуті. Крім того, поліцейські відтіснили мітингувальників;

  • Вимоги, які були висунуті активістами: відміна обмежень «Євро-5» (екологічний стандарт, що регулює вміст шкідливих речовин в вихлопних газах.), відміна обмежень на перепродаж ввезених авто, новий прозорий механізм розмитнення, ненакладення на водіїв ввезених авто на єврономерах штрафних санкцій до врегулювання проблеми;

  • Жоден з законопроектів, які легалізують авто на іноземній реєстрації для українських водіїв не прийнятий;

  • Тому активісти з усієї України будуть продовжувати і надалі збиратися на акції протесту.

Читайте також: Іномарка за дві тисячі «зелених»: «за» і «проти» нерозмитнення (ІНФОГРАФІКА)

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (40)
  • Олександр Слободанюк
    Dodriy chelovek ,щоб офіційно заробити на авто в нашій державі,потрібно горбатитись 4-5 років,при цьому,щоб хтось тебе утримував.А що до нормального розвитку держави,то від нормальної вартості розмитнення буде більше грошей в бюджеті.

    P.S.Думаю мало хто заробив чесно на новеньке авто.
  • Dodriy chelovek
    АЕС на АЕС))
  • Dodriy chelovek
    Ахах,читаєш і смішно, я пригнав собі авто і розмитнив згідно законодавству. Заплативши за розмитнення 2600 євро, при чому я також використаю нашу солярку і ремонтуюсь на наших СТО. Бісять ці срані активісти- патріоти в яких напевно нема мозку, хочеш нормальну машину??? не стій і не верещи який ти патріот, під різного роду адміністраціями а піди і зароби. Але ж куди ж вам ви ж ахтівісти. Ви хочете щоб вам все було на холяву, то як з такими "патріотами" може нормально розвиватися держава?
  • вова Смрол
    АЕС не здаваться!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:44 Хор, що завжди дивує! «Леонтович-капела» 24 жовтня вразить хітами Адель, Bon Jovi і Леді Гаги play_circle_filled photo_camera 21:00 Сергій Вітковський із Чернівецької громади отримав державні нагороди за мужність 20:24 Вінницька «Нива» приймає дублерів житомирського «Полісся» 20:04 Іванівська громада відновила права на гідроспоруду, яку продали ще у 2007 році Від читача 11:56 Акліматизація ВПО у Вінниці: Підтримка влади та громади 19:34 Понад 146 тисяч постанов виписали вінничанам за два роки: скільки коштує порушення ПДР містянам? 19:02 Біля облради звужують пішохідний перехід з вимогами доступності photo_camera 18:05 «Гай гуде 2025»: у Гайвороні влаштовують залізничну подорож у часі для всієї родини 17:10 Рецидивіст з-під варти організував онлайн-аферу: вирок суду 16:04 У Козятині спіймали 20-річного чоловіка, який пробрався до чужого будинку 15:05 «Це сумашедші втрати»: чому два цукрозаводи області зупиняли роботу? 13:56 До України повернули тіла тисячі полеглих воїнів 13:31 Є питання. Як отримати гроші на ремонт чи відбудову житла за програмою єВідновлення? play_circle_filled 12:42 Біля Райгорода зіткнулися дві вантажівки. Травми отримав 19-річний пасажир 12:04 Цієї зими тарифи на електроенергію не піднімуть — рішення Кабміну 11:07 У Хмільницькому районі під час пожежі загинув 50-річний чоловік 10:21 Аварія поблизу центрального мосту: водій Chery не пропустив BMW play_circle_filled 10:02 Оперативна інформація для вінничан: де немає опалення, світла та води 23 жовтня 10:00 "Молодь НЕ поза політикою": як представники місцевого самоврядування навчали молодь впливати на рішення у громадах (Пресслужба ГО "Політичний центр" 09:06 Хмільницька громада проведе в останню путь захисника Володимира Науменка
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up