Южаніна розповіла, скільки може коштувати розмитнення «євроблях»

Южаніна розповіла, скільки може коштувати розмитнення «євроблях»

В Україні необхідно застосувати знижувальний коефіцієнт до ставок акцизного податку на транспортні засоби з єврорегістрацією, які вже ввезені з-за кордону.

Про це розказала нардеп Ніна Южаніна журналістам «НВ-Бізнес».

Зокрема, Южаніна сказала: «Насправді автомобілів на європейських номерах в Україні дуже багато, і це не добре. Такі автомобілі не тільки порушили митні правила, а й безпеку на дорогах, ПДР, вони теж порушують. Причому відповідальності такі автомобілі не несуть взагалі ніякої. І проблеми з цим тільки додаються, адже таких автомобілів стає все більше, і з цим треба щось робити».

Політик додала: «Передача в управління транспортного засобу з європейської реєстрацією українцеві - апріорі неможлива. Нам потрібно точно так підійти до цього питання. Єдине, що точно, так це не можна робити таку акцію по амністії, тобто, дозволити за безцінь розмитнити авто. Думаю, що справедливо буде, якщо за шкалою ставок акцизного збору, яка є зараз, ми додамо певний коефіцієнт. Наприклад, вони заплатять 25-30 відсотків від встановленої ставки акцизного податку. Але це з урахуванням тих ступенів, які зараз ми маємо за ставкою акцизного податку в залежності від віку автомобіля».

Нагадаємо, власники автомобілів із євро номерами, серед яких є вінничани, перекривали дорогу та вимагали дешеву "розтаможку" для своїх автівок.

 

Коментарі (2)
  • Сергій Панянчук
    Та ніхера вони для нас незроблят Требе самому добиватись
  • Порошок
    Южаніна-агент кремля. Не дає можливості нормально розмитнювати людям, автомобілі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 13 по 20 квітня, які ви могли пропустити 20:18 Квиток для пухнастика: що потрібно встигнути за чотири місяці до виїзду за кордон 19:03 «Золотий хрест» за відчайдушний штурм: як наш земляк став легендою 41-ї бригади photo_camera 18:12 На Вінниччині росіянина примусово відправили за кордон під конвоєм Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 16:52 Від автівок до екосистем: на Вінниччині за добу загасили сім пожеж photo_camera 16:29 Триває безпрограшна серія «Ниви». Наша команда зіграла внічию із лідером «Поліссям-2» 16:21 Пекло Маріуполя, полон та кохання у Вінниці: неймовірна історія незламного охоронця Андрія Савєльєва photo_camera 16:16 Альтернативи немає. У Раді розповіли, що буде з реформою старшої школи 15:08 Ваша «чистота» отруює сусідів: вісім мобільних груп щодня виїжджають на боротьбу з паліями 14:23 Ваш мер — це назавжди. Чи треба нові обмеження для міських голів? play_circle_filled 14:03 «Небесний океан» над Вінницею: синоптики пояснили появу рідкісних хмар-хвиль play_circle_filled photo_camera 13:13 Понад 150 зіткнення за день: де ворог намагався прорвати оборону photo_camera 12:12 Що вам найбільше не подобається у Вінниці? Ми запитали 11:17 Сусіди випередили вогонь: у Дзиґівці чоловік ледь не загинув через цигарку 10:45 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 13 — 19 квітня photo_camera 10:09 Чепурили легендарний особняк: як у Вінниці наводили лад біля пам’ятки з «химерами» photo_camera 09:16 Вийшли в магазин — опинились під кулями: трагедія в Києві і як не стати наступною жертвою play_circle_filled photo_camera 08:29 Сьогодні вітаємо Івана та Єгора. Історія, заборони та прикмети 19 квітня
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up