Права на 5 років і тільки адекватним. Деталі майбутніх нововведень для водіїв

Права на 5 років і тільки адекватним. Деталі майбутніх нововведень для водіїв

У Міністерстві внутрішніх справ розказали про анонсовані нововведення щодо водійських посвідчень. Вони торкнуться не всіх. Ті, хто підпадає під ці зміни, проходитимуть медогляд та здаватимуть екзамени під прицілом камер.

 

Про це повідомляє прес-служба МВС.

— У другій половині поточного року планується подання на розгляд до профільного комітету Ради законопроекту, відповідно до якого у посвідченнях водія з'являться додаткові категорії – наразі вони формуються, а термін дії становитиме від 5 до 15 років залежно від категорій. Таким чином, водії категорії «В» зможуть користуватися своїм посвідченням водія 15 років, а от водії категорії «С» та «D» лише 5 років, - зазначають у МВС.

У міністерстві зараз також розробляють нові екзаменаційні білети та говорять про відеофіксацію під час складання іспитів. У відомстві зазначають, що водіїв також перевірятимуть на психофізичний стан, а після завершення терміну дії посвідчення водіям необхідно буде пройти медогляд.

Дані зміни не торкнуться водіїв, які уже мають права із терміном дії на 30, 50 років та безстрокові.

— Наразі національне посвідчення водія дає право на керування транспортом протягом 30 років з дати його отримання. За вимогами Директиви нормами мають будуть встановлені нові строки від 5 до 15 років в залежності від категорії транспорту з метою періодичної перевірки відповідності здоров'я водіїв встановленим медичним та психофізичним вимогам. До речі, категорії транспорту також будуть переглянуті, - пише у Facebook заступник міністра внутрішніх справ з питань євроінтеграції Анастасія Дєєва.

 
Коментарі (3)
  • Daily
    судья Мальвина живёт в доме по размеру больше чем дворец арабских шейхов ,кому вы этот цирк устраиваете с правами.
  • Фунт Фунтенко
    Брехня.

    «Есть мировая практика по водительским удостоверениям и мы будем ее придерживаться. Никаких „каждые 5 лет“ не будет. Есть действующие законные нормы», — написал Аваков, отвечая на вопрос о соответствующей инициативе своего заместителя Анастасии Деевой.

     Как сообщала «Фраза», в начале этой недели заместитель главы МВД по евроинтеграции Анастасия Деева сообщила, что в соответствии с требованиями Евросоюза в Украине готовятся нововведения для водителей, которые относятся к сроку действия водительских удостоверений. В частности, предполагается, что каждые 5 или 15 лет (в зависимости от категории транспорта) водители будут пересдавать на получение прав, а заодно и проверять знания и навыки. В удостоверение водителя добавят микрочип, изменят срок действия и подкатегории водительских удостоверений.
    Anonymous reply Фунт Фунтенко
    В голову ей микрочип поставить надо. пойду пересдавать когда увижу в прямом эфире как она пересдавать будет.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
13:06 На Вінниччині масово «мінують» школи та держустанови. Що відомо 12:23 Шахраї під виглядом спецслужби обдурили пенсіонерку на 1,8 мільйона photo_camera 12:07 У Вінниці на залізничних коліях загинув 18-річний хлопець 11:46 Рідним Героя України Дмитра Агат’єва вручили орден «Золота Зірка» Від читача 00:51 Як змусити обленерго вимкнути «богатого» сусіда і дати світло нам 11:02 На Вінниччині зіткнулися Skoda та ЗАЗ — 24-річного водія госпіталізували 10:25 Огляд автосервісів Вінниці: досвід, професіоналізм та якість обслуговування (партнерський проєкт) 10:06 Ранок із заторами: у Вінниці через аварії на кількох вулицях зупинилися тролейбуси та автобуси 09:37 Які вулиці тимчасово залишаться без води та електрики 30 січня. Перелік адрес 08:11 Сьогодні відзначають день спеціалістів військово-соціального управління. Історія та традиції 30 січня 08:02 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 07:19 У Вінниці фінішувала Спеціальна Олімпіада України з футзалу 21:00 «Ми всі стали дорослішими та мудрішими». Вінницька гвардійка про війну, втрати та шлях жінки у війську 20:06 Як діти переживають відключення світла й тепла: перевірили інтернати та спецшколи Вінниччини photo_camera 19:07 «Озвіться! Це прохання військових»: забрати тварин з прифронтової зони просять оборонці 19:04 Трипільська спадщина під плугом: суд розглядає справу про землю в урочищі «Вапельня» 17:58 На річці у Ладижині батько і син провалилися під лід — 64-річний чоловік загинув 17:17 Як працює муніципальний притулок для тварин у Вінниці і скільки грошей виділяє місто на його утримання 16:41 Продавав «непридатність до служби» — нацполіція викрила 43-річного вінничанина 16:23 На ремонт громадського транспорту Вінниці витратять майже 50 мільйонів. Що зміниться для пасажирів
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up