Журналістів на Вінниччині стане більше

Журналістів на Вінниччині стане більше
Пройшов перший дводенний семінар школи журналістики для людей з обмеженими можливостями, партнерами якої виступає Медіа Корпорація “RIA”. Вивчали ази професії, а також слухали майстер-класи від справжнього профі

Стартував проект «Рівні можливості: журналістика для всіх», в рамках якого людей з обмеженими фізичними можливостями безкоштовно навчають основам журналістики.

А вже 5-6 серпня у Вінницькому міському центрі соціально-психологічної реабілітації «Гармонія», що неподалік від кінотеатру "Мир" перший дводенний тренінг. Йому передував етап відбору слухачів - серед усіх, хто подав заявку, обрали 20. Серед них як інваліди дитинства, так і люди, що втратили здоров'я від травм та наркотиків.  

Вступне заняття провів головний редактор газети  RIA та сайту 20minut.ua Євгеній Фролов, розповівши про те, що в сучасному світі, в епоху інтернету люди з обмеженими можливостями можуть бути повноцінними журналістами, працювати над розслідуваннями та іншими складними жанрами.

Previous Next

Головним тренером перших двох навчальних днів була Тамара Бабакова, що протягом кількох років працювала головним редактором журналу "Фокус" та сайту focus.ua. Тамара - відомий в Україні медіа-спеціаліст. Вона, зокрема, була одним із спікерів на червневому медіа-форумі у Вінниці, що організувала «Інтерньюз-Україна», та на який з'їхалися журналісти з різних куточків держави.

Тамара розповідала про те, як обирати теми для статей, як писати цікаві тексти та утримувати увагу читача від першого слова і до останньої крапки.

Наприкінці першого дня заняття Тамара дала кожному домашнє завдання, яке мало бути готове вже наступного ранку. Результати її здивували.

- Чесно кажучи, не очікувала, що будуть такі непогані тексти, - каже вона.

Особливо Тамару здивував Юрій Прокопенко. Йому важко рухати навіть долонями, але за один вечір він написав текст, що зайняв би більшу половину газетної шпальти. І написав його добре.

- Там лише трохи треба було його допрацювати - і все, можна друкувати, - каже Тамара.

Юрій Прокопенко - відомий вінничанам. Він автор книги «Наркотики. Откровения людей, пострадавших от употребления наркотиков» та кількох поетичних збірок. Вириваючись із наркозалежності, він втратив здоров'я, але набув виняткової сили волі.

Його тексти та тексти інших читачів, написані в рамках проекту «Рівні можливості» скоро можна буде прочитати на сайті 20minut.ua в рубриці "Журналістика для всіх". Сам проект здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні. Реалізують же його громадська організація для молоді з обмеженими фізичними можливостями «Гармонія» та Центр громадської активності «Результат».

Previous Next
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Виїжджає на евакуації та рятує поранених: історія фельдшерки Оксани Герасименко photo_camera 20:46 Призер всесвітніх Ігор Нескорених підтвердив клас на чемпіонаті України з парадзюдо 20:10 Україну може накрити аномальна спека: кліматологи дали тривожний прогноз 19:43 Часи паперових трудових книжок відходять у минуле. Чому до 10 червня треба перейти на електронну? Від читача 08:32 ГО «Захист Держави» спільно з відділом обслуговування юнацтва Центральної бібліотеки провели захід до Дня Європи у Гайсині. 19:04 П’яний водій врізався у стовп: до лікарні забрали 16-річну пасажирку 18:14 Староміський ліс став трасою для квадроциклів: як любителі адреналіну нищать природу та хто за це відповість play_circle_filled 18:01 48 жінок із Вінниччини отримали звання «Мати-героїня» photo_camera 17:17 «Початок хвороби схожий на грип або ГРВІ»: зібрали відповіді на поширені питання про хантавірус 17:09 «Хвилини вирішують долю»: історія медсестри-анестезистки з Піщанки 16:16 Біля Кароліни «Шевроле» врізався у маршрутку: постраждала дитина photo_camera 15:14 Ліжка, медикаменти та крісла колісні: Нансі передало допомогу лікарням Вінниці photo_camera 14:12 Дерево впало на дорогу та заблокувало рух транспорту на вулиці Бандери photo_camera 14:00 Патріотично та зі смаком: де купити вишиванку у Вінниці до свята (партнерський проєкт) 13:17 У Козятині надзвичайники залізли до квартири через балкон, щоб допомогти пенсіонеру 12:13 Ветерани та їхні родини у Вінниці можуть отримати до 250 тисяч гривень на бізнес photo_camera 11:11 Ваш лікар є у цьому списку? ТОП-10 сімейних лікарів Вінниці за кількістю пацієнтів 11:08 У Тульчинському районі п'яний батько зґвалтував власну доньку 10:05 Де у Вінниці 11 травня не буде води та світла: адреси 09:45 Скринінг 40+ у Вінниці: де пройти обстеження та як використати 2000 грн від держави (партнерський проєкт)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up