Десятка самых продаваемых подержанных автомобилей в Украине.

Десятка самых продаваемых подержанных автомобилей в Украине.
В прошлом году самым продаваемым автомобилем на вторичном рынке по-прежнему оставался «ВАЗ». Так, в этом году доля этой марки составила 17% от всех проданных населению поддержанных автомобилей. В сравнении с предыдущим рейтингом, составленным по итогам полугода, доля ВАЗ-ов на рынке бывших в употреблении автомобилей увеличилась на 2%.

На втором и третьем местах в десятке самых продаваемых бывших в употреблении автомобилей,разместились марки немецких брендов – «Volkswagen» и «Mercedes-Benz». Их доля на рынке подержанных автомобилей составила 9% и 7%, соответственно.

На четвертом месте, с долей 6,5% от всех проданных за год бывших в употреблении автомобилей,оказалась еще одна немецкая марка – «Opel». Закрывает первую пятерку марка «Renault». Ее доля на рынке по итогам года составила 5,5%. Следует отметить, что пятерка лидеров в данном списке была неизменной на протяжении всего года.

Что же касается второй половины десятки продаваемых автомобилей, то здесь произошли определённые перестановки. Бренд «Chevrolet», впервые за 3 года вернувшийся в "десятку" по итогам полугодия, продолжает подыматься вверх. К концу года с десятого места данная марка поднялась на восьмое, незначительно обогнав «Toyota» и «BMW».Шестое место возглавил «народный автомобиль» марки «Daewoo».И седьмое место закрепилось за достаточно известной маркой «KIA».

Cамыми популярными моделями автомобиля на дорогах Украины были и есть «ВАЗ 2110», « Daewoo Lanos» и «Chevrolet Aveo».

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:18 Вінниця низько схиляє голову перед Героями — Анатолієм Супруном і Сергієм Фадєєвим 09:50 Перезавантаження потрібно кожному: зимовий відпочинок по-вінницьки (партнерський проєкт) 09:42 Вінничани, зверніть увагу: де тимчасово вимкнуть воду та електрику 23 лютого 09:05 Постріли біля вокзалу в Козятині: як натовп намагався «відбити» чоловіка у поліції play_circle_filled Від читача 10:14 100-річний патефон до річниці діяльності Вінницького обласного осередку ГО "Захист держави" 08:12 Сьогодні — День взаєморозуміння і миру. Історія, заборони та прикмети 23 лютого 21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 16 по 23 лютого, які ви могли пропустити 20:57 Чемпіонка навчилася стріляти на фронті: відкрили міську спартакіаду «Сила титанів» photo_camera 20:09 До 215 тисяч ікринок: як розмножується щука і чому її не можна зараз ловити 19:16 Минув другий рік з дня смерті Людмили Алфімової — головної героїні фільму «Весілля в Малинівці» play_circle_filled photo_camera 18:23 Засолені ґрунти та хворі дерева: як зимова боротьба з ожеледицею нищить довкілля регіону 18:11 У Вінниці просять відтермінувати освітню реформу. Мінімум — до завершення війни в Україні 17:13 Світло вимкнуть миттєво: чотири випадки, коли енергетики не будуть вас попереджати 17:12 Зима готує підступний фінал. Синоптики дали тривожний прогноз на кінець лютого 16:49 Універсальний солдат неба: 14-та бригада Нацгвардії показала роботу дронів «Вампір» play_circle_filled 16:47 Йому б ще жити й творити: Тульчинщина прощається з 25-річним Героєм Артемом Трачуком 16:35 Судова драма на мільярди: чому родині Порошенків не дали «розділити» активи 16:35 Пів століття відданості освіті: не стало легендарного проректора Вінницького педуніверситету 16:01 Кіберполіція попереджає про розсилку шкідливих файлів. Як не стати жертвою шахраїв 15:09 Будинок князів Гедройц. Історія будинку, зведеного у Вінниці на землі поляків photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up