Журналістика для всіх

Сьогодні, 20 червня, у День батька, розповідаємо історію незвичного подарунка до дня народження для одного вінницького татуся. Сто сторінок тексту книги, набір, вичитка, верстка, друк — і все це за три тижні зробила донька для тата. Про таку справну доньку батько мав би теж написати книгу.

Згідно з рішенням Вищого адмінсуду, норми споживання газу з лютого зростають вдвічі - для громадян, які не мають лічильника. А ще є імовірність, що за останні дев’ять місяців ці люди також мають доплатити – “заднім числом”

Після бурхливих дискусій громадське обговорення щодо "Хіміка" з церквою і без все-таки оголосили. Воно стартувало 9 лютого. Це значить, що протягом місяця вінничани зможуть надавати зауваження щодо плану реконструкції території у міськраду

У постійну поліцейську комісію Вінниччини подавали 20 кандидатур від громадських організацій. На засідання з приводу відбору прийшли 16 претендентів, і лише двоє з них потрапили до складу комісії.

25-річний Сергій Поліщук з Турбова вже більше трьох років перебуває у вегетативному стані після ДТП. Мати хлопця продовжує сподіватися на повернення сина до нормального життя та на небайдужість волонтерів.

На паркову зону «Хімік» у Вінниці почали звертати посилену увагу. Колись чисту і облаштовану, нині – занедбану територію хочуть привести до ладу. Але благоустрій парку вінничани бачать по-різному. Каменем спотикання стала ідея збудувати на «Хіміку» церкву.

Вінничани можуть створювати та підтримувати петиції до міської влади. Але дехто нічого не чув про це. Як діє, і наскільки є ефективним цей новий громадський інститут?

Звістка про загадкове зникнення уродженки Луганська, що мешкає в Гнівані, облетіла всю область. 18-річну Яну Максименко досі шукає поліція та ЗМІ.

У родині вінничанина Віталія Коваля сталася біда. Його мама, 44-річна Катерина Коваль, перенесла інсульт із крововиливом у мозок. Лікарям ледве вдалося витягнути жінку з коми, але Катерина досі перебуває у критичному стані.

Останнім часом одним з найбільш популярних подарунків стали вазончики з квітами. Як правильно обрати зелений даруночок і як переміщати його взимку без невдач і проблем?

keyboard_arrow_up