Воркаут-проект

Вінничани привітали усіх містян з наступаючим Новим роком в незвичній формі - до ніг примотали фейерверки, “викручували” фігури на турніку та жонглювали м’ячиками в огні.

Медіа Корпорація RІА, засновник центру «Сенсей» Аліна Новинюк та фотограф Костянтин Ревуцький розпочали спецпроект, де відомі вінничани показують на своєму прикладі, як спорт та активність допомагає знаходити натхнення та сили для ділових та творчих вершин. Вони змогли. «Зможеш і ТИ!»

Вперше у Вінниці пройде студентський кубок з підтягування. Дізнайся, у якому вінницькому вузі навчаються найсильніші студенти та повеселись на вечірці у нічному клубі

Команда "Street Workout Vinnitsa" вместе с сайтом 20minut.ua на протяжении двух месяцев проводили совместный проект «Стань сильнее». Пятеро винничан тренировались с опытным тренером Виталием Ворохобом. Чего они добились?

В день журналиста, 6 июня в городе для работников медиа организовали квест - исторический. Участвовала в нем и команда 20minut.ua. Разгадывать ребусы нашим журналистам помагали учасники воркаут-проекта "Стань сильныше". В итоге, у 20minut.ua - первое место.

Переможець третього Вінницького чемпіонату з віджимань серед чоловіків, що проходив 28 травня на набережній «Рошен» віджався 150 раз. Володимир займається стріт-воркаутом і є одним із тренерів спільного проекту «20 хвилин» і спільноти «Street Workout Vinnitsa».

В субботу, 23 мая, наши участники подтягивались и отжимались на брусьях. После этого мы все пошли на массовый забег, который был в центре города. Там же журналисты 20minut.ua/RIA вручили турник победителю нашего конкурса, который проходил в соцсетях.

В эти выходные у нас была только одна тренировка, в воскресение, 17 мая. В этот день наши участники, как всегда, сделали растяжку и упражнение на ноги и пресс.

У Вінниці в Центральному парку на День Європи пройшов фестиваль здорового способу життя. Взяти участь у ньому приїхали спортсмени з багатьох міст України. В кінці фесту після церемонії нагородження 25-річний вінничанин Єгор на сцені перед глядачами зробив пропозицію своїй дівчині 19-річній Насті. Дівчина погодились.

У Вінниці пройде фестиваль здорового способу життя "Vinnitsa Workaout Fest". На нього з’їдуться спортсмени з усіх куточків України. Буде також представник Грузії. На вінничан очікують змагання воркаутерів, концерт та спортивне містечко.

keyboard_arrow_up