Наступного тижня Верховна Рада може проголосувати за візовий режим з РФ

Наступного тижня Верховна Рада може проголосувати за візовий режим з РФ

Джерела у фракціях Народний фронт і Блок Петра Порошенка заявили про те, що парламентарії можуть проголосувати за введення візового режиму з Росією.

Відзначається, що ще на цьому тижні фракції хотіли провести звірку голосів, чи набереться потрібна кількість голосів за цей законопроект. Якби стало відомо, що голосів вистачить, це питання виставили б на порядок денний наступного тижня.

Втім, джерело не повідомляє, чи вистачить голосів, щоб ввести візовий режим з РФ. Але підкреслює, що, швидше за все, це голосування відбудеться в найближчі дні.

Раніше Петро Порошенко за підсумками переговорів з канцлером Німеччини Ангелою Меркель заявив, що якщо Мінські домовленості не будуть виконуватися, то з високою часткою ймовірності санкції Європейського Союзу будуть продовжені.

Можливе введення візового режиму прокоментував російський сенатор Олексій Пушков, який підкреслив, що таке рішення нашкодить українцям, які працюють в Росії.

Джерело «РБК-Україна».

Читайте також:

 

Коментарі (13)
  • Банду Геть!
    Как работают проф киллеры убийцы? Звонят бандиты  в Россию корешам и приглашают в Винницу  убийцу . Он приезжает без визы , делает дело и уезжает. Его никто не знает и искать не будет, также и убийцы киллеры едут из Укураины в Россию. Про то что воры которые грабят квартиры, и приезжают из России это и так всем понятно. Поэтому никто ничего не может найти, приехал , сделал дело и уехал......

    Закрыть надо границы , и только  визы.......................
  • Банду Геть!
    Давно пора закрыть границу. У нас не хотят работать а работают  в России, и поднимают там экономику. Да и деньги заработанные не вкладывают в экономику   Украины. Все шмотеки и барахло покупают там.

    Закрыт нахер гораниуц  для барышг заробитчан.)))))))
  • m8s mini
    Давно пора. Кому печально - чемодан и нах@й с пляжа
  • Задунайский Торонтуй
    Для миллионов украинцев работающих в России это будет хорошая новость.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:01 Чи справді яблуко щодня замінює лікаря — пояснили вінницькі медики 20:11 Медалі, подарунки та дистанції для найменших — у Вінниці проведуть Kids Race photo_camera 19:15 АРМА шукала управителя, але «Bogun City» знову будують. Як це стало можливим? play_circle_filled 19:04 Шахрай виманив у вінничанки 154 тисячі гривень за схемою «родич у біді» photo_camera Від читача 11:00 «Сертифікати добра»: у Вінниці знову допомагають тим, хто потребує підтримки 18:40 Від Вінниці — до Парижа й Китаю: як місцева школа bellydance виховує нове покоління танцівниць photo_camera 18:09 Вогонь випалив понад вісім гектарів землі photo_camera 17:03 У Вінниці дерево впало на припаркований автомобіль під час негоди photo_camera 16:02 15-річний підліток потонув на ставку в Козятині 15:13 Бард із Маріуполя Богдан Коваль влаштував романтичний концерт літнім вінничанам 15:12 Фекальне забруднення й паразити виявили у водоймах Вінниці photo_camera 14:10 Сказ атакує Вінниччину — за місяць майже 600 людей звернулися після нападів тварин photo_camera 13:32 росія не припиняє штурми — за добу на фронті сталося 233 бої photo_camera 12:56 Після шести років простою «Мою Ластівку» віддають в оренду. Що відомо про аукціон photo_camera 12:21 Скутер Yamaha зіткнувся з «Москвичем» на Київській 12:01 До 170 тисяч і без попереджень: у Раді готують великі штрафи за російську музику 11:41 Після рекордної спеки Вінниччину накриє негода 11:12 Шкільні їдальні Вінниці запрошують на роботу кухарів і посудомийниць 10:08 Де у Вінниці 7 серпня не буде води та світла 09:10 Зберігав і надсилав дитячу порнографію — суд оголосив вирок жителю Вінниччини
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up