Помер Олександр Крученюк: екс-заступник губернатора і голова Уланівської громади. Йому було 42 роки

Помер Олександр Крученюк: екс-заступник губернатора і голова Уланівської громади. Йому було 42 роки
  • Помер відомий у Вінницькій області політик Олександр Крученюк. Йому було лише 42 роки. 
  • У минулі роки він був заступником голови вінницької ОДА і депутатом облради. До цього дня очолював Уланівську громаду. 
  • Зі своїх джерел журналісти 20minut.ua дізнались ймовірну причину смерті.

Сьогодні, 4 квітня, повідомили про те, що помер голова Уланівської громади Олександр Крученюк. Звістку виклали у групі «Духовний Уланів».

Вже за деякий час журналіст Роман Ковальський написав:

— 4 квітня близько 14 годин в готельно-ресторанному комплексі «Батерфляй» (Літинська ОТГ) помер голова Уланівської ОТГ Крученюк Олександр Васильович... Лікарі були безсилі. Обставини з'ясовує поліція. У травні йому було б лише 43, — пише на ФБ Роман Ковальський.

Зі своїх джерел журналісти 20minut.ua дізнались, що попередня причина смерті – отруєння. Варто сказати і про те, що нещодавно він вакцинувався від коронавірусу. 

Олександру Крученюку було лише 42 роки. Він одружений і має трьох дітей. Співчуваємо родині і близьким. 

Коротко про Олександра Крученюка

Олександр Крученюк народився 1978 року в місті Хмільник. Був заступником голови Вінницької обласної державної адміністрації.

Член партії «Європейська Солідарність» під час перевиборів в Уланівській громаді подавав на суд і оскаржив результати попередніх виборів.

Вінничани висловлюють співчуття

Депутатка обласної ради Людмила Станіславенко однією з перших висловила співчуття.

— Мої щирі спічуття родині Олександр Крученюк .... Ти був справжнім, Саша.... Дякую за дружбу і купу спільних крутих справ.... Светлана Крученюк тримайся .....Якщо потрібна моя допомога-я є.. — написала вона на ФБ.

Допис прокоментували понад 90 людей:

 

Читайте також:

Ситуація по COVID погіршується. В Україні виявили майже 20 тисяч випадків

На Вінниччині посилюють карантин та вводять додаткові обмеження. Що заборонено?

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі (77)
  • Читач22
    Хорошая семья осталась без отца и кормильца.
  • Читач22
    Умер человек. Кто теперь семью обеспечит.
  • Інна Кваша
    Царство Небесне.
  • Іван Диксан
    По більше
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:04 Як підготувати дитину до школи без зайвого стресу? Прості кроки для батьків 19:07 То спека, то дощі: якою буде погода на Вінниччині протягом тижня 18:09 Відпустка закінчилась, а втома залишилась? Спеціалісти дали поради, як повернутися до роботи 17:04 Нові «рейнджери» вже на вулицях Вінниці: одна машина замінює до десяти прибиральників play_circle_filled Від читача 11:04 Щотижня поруч: у Гайсині «Українська команда» роздає продуктові набори тим, хто потребує допомоги 16:02 Інсульт без очевидних симптомів. Як розпізнати «інсульти-хамелеони» та «тихі» інсульти 15:47 Визначено переможців спартакіади «Найкраща спортивна міська громада Вінниччини» 14:45 У Дністрі біля Великої Кісниці потонув чоловік. Його тіло знайшли за п’ять метрів від берега 13:50 У школах змінили правила реагування на булінг. Що тепер мають знати батьки та вчителі 13:20 «Батьків сніп був тугенький, а мамин — тендітний»: жнива у полі і в спогадах 12:42 «Її витинанки знали у світі»: раптово померла відома мисткиня, чиє дитинство минуло на Вінниччині photo_camera 11:50 Вінничани у складі збірної України досягли європейської вершини у хокеї на траві 5s photo_camera 11:37 «Нива» вдома розійшлася миром із «Вільхівцями»: не втримала перевагу на фініші 11:26 Сів у Mercedes і втік з місця ДТП — нові деталі аварії біля Садового 10:58 Врізався у Lexus, а той — у Volkswagen: на Вінниччині п’яний водій спричинив потрійну ДТП 10:18 Вакцинація дітей перед школою та садочком: що варто знати батькам перед навчальним роком 09:11 «Camino Podolico» стане офіційним брендом. Вінниця подала заявку на реєстрацію торгової марки 08:07 Сьогодні відзначають Горіховий Спас. Які є прикмети та заборони 16 серпня 21:00 Нетверезий мотоцикліст на Тульчинщині пропонував поліцейському десять тисяч гривень 20:05 Вінниччина готується до приїзду понад 30 тисяч хасидів. Паломництво до Умані розпочнеться у вересні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up