«Хочу розвивати свою країну». Херсонці перевезли до Вінниці свій кондитерський бізнес

- Родина з Херсону 15 років мала кондитерський бізнес у рідному місті. Війна все змінила.
- Рідну землю люди не покинули та продовжили працювати у Вінниці. Тепер легендарним тортом «Херсон» можуть поласувати і вінничани.
П'ять років вони важко працювали в Італії, щоб в Україні здійснити свою мрію. Усі зароблені гроші подружжя з Херсону вклали у кіоск з морозивом.
За 15 років бренд Perfetto з одної ятки виріс до мережі кондитерських.
Через вторгнення російських окупантів Анна Воскобойник з родиною змушена була залишити рідний дім і успішний кондитерський бізнес. Їхали подалі від війни і опинилися у Вінниці. Варіант поїхати за кордон родина навіть не розглядала.
«Розумієте, там інша країна, — каже Анна. — Італія шалено красива. Але все одно, твоя земля, твоя країна».
Жінка каже, що хоче розвивати свою країну, де почувається найкраще.
Історію перевезеного бізнесу та родини кондитерів дізнавайтеся у відео від наших друзів з редакції «ШоТам?»:
Наразі у кондитерській, яку перевезли до Вінниці, працює 10 людей, троє з яких — переселенці. Як працюється на новому місці родині херсонців дізнавайтеся у матеріалі: Почали все з нуля. Історія «солодкого» бізнесу, що переїхав з окупації у Вінницю
У Вінниці, нагадаємо, відбулась презентація міської гастрономічної карти «Смачна Вінниця». Видання має зручний кишеньковий формат і роздають його безкоштовно.
На мапі позначили заклади для поціновувачів подільської кухні, пам’ятки архітектури, музеї. Про це у за посиланням: Які страви можна скуштувати лише у нашому місті? Підкаже перша гастрономічна карта «Смачна Вінниця»
Довідка
Через війну багато українців втратили роботу й для того, щоб допомогти їм підготуватися до пошуку нового місця працевлаштування, у Вінниці у листопаді організують декілька тематичних тренінгів.
Переселенців запрошують на них, вони безкоштовні. Всі приміщення також мають укриття у будівлі, або поряд із місцем проведення заходу. Деталі за посиланням.
Читайте також:
Почали все з нуля. Історія «солодкого» бізнесу, що переїхав з окупації у Вінницю
Не відкладати життя на потім. Історія переселенки, яка відкрила кав'ярню під час війни
Слідкуйте за новинами Вінниці у Facebook, Telegram, Instagram, Viber та YouTube.
Tamara Prosyanyk
Людмила Швачко
Helen Spring
Надія Нагнатова