«Кліп знятий на телефон». Вінницька співачка ILCHY записала нову пісню

«Кліп знятий на телефон». Вінницька співачка ILCHY записала нову пісню
  • Співачка Вікторія Ільчишена випустила новий карантинний кліп на пісню «Телефон». У ньому вінничанка акцентує увагу на актуальності гаджетів у нашому житті. 

Вінницька співачка Вікторія Ільчишена під час карантину працювала над створенням нових хітів та вела прямі ефіри. Кілька днів ILCHY знову випустила нову пісню «Телефон». 

Вікторія на своїй сторінці у Facebook пише, що кліп знятий на Iphone 10 вдома з дотриманням всіх правил. Каже, вдвох із сестрою створили іронічну відео-роботу, яка відображає той незручний стан, коли пропав телефон в найбільш невідповідний момент.

«Все наше життя полягає в цьому пристрої: гроші, робота, зв'язок зі світом. Залежність від телефону настільки велика, що ми боїмося залишитися без нього. Під час карантину твій телефон особливо рятує від нудьги. А що якби телефонів не стало? Наскільки сильно ти прив'язаний до свого «друга»? Готовий чи піти на роботу, на прогулянку, в магазин без телефону? Легка і комедійна пісня, але така реалістична», — пише у дописі ILCHY.

Раніше, нагадаємо, дівчина брала участь в «Х-Факторі» і «Голосі країни» — у цьому телешоу навіть двічі. Влітку минулого року ви могли чути про Віку, коли вона перемогла у конкурсі «Хіт-конвеєр», де головним призом була розкрутка на один мільйон гривень.

Читайте також: 

Де смачно поїсти та зробити класні фото: чек-лист відвідин Вінниці після карантину

Вгадай актора і виграй приз: вінницький театр запустив конкурс-челендж

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Ivan Tykhoniuk
    А що за ?.
  • Владимир Пронин
    А хто це вирішив, що це хіти?
    Jon Walker reply Владимир Пронин
    Владимир Пронин більшості хутору подобається
    Євгеній Корчевський reply Владимир Пронин
    Владимир Пронин хіба співачка може писати не хіти? Тоді вона була б не співачка. Канєш хіти
  • Торон Туй
    Так как на голос свой ей особо рассчитывать не приходиться, то решила подкрепить впечатление подогревом нижепоясной темы.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:04 Ободівська громада втратила 28-річного пілота дронів Віталія Герасимчука 14:18 Хата-мазанка тепер тільки як малюнок. Про історію садиби Стаховського 14:07 У Літині під колеса авто потрапив 8-річний хлопчик. Дитина в лікарні 13:13 Понад вісім тисяч дронів та 148 боїв за добу: ЗСУ тримають удар на гарячих напрямках photo_camera Від читача 12:25 Дуже дорога медицина без пацієнтів: чим займається Департамент охорони здоров’я, поки ліки зникають із планів? 12:12 За яких умов ви б платили більше за проїзд у транспорті? Ми запитали вінничан 11:52 Хвороба Лайма взимку та тисячі застуд: чим хворіли вінничани на початку року 10:51 Вінниця в Instagram. Кращі фото за 2-7 березня photo_camera 09:49 Нічний терор на Вінниччині: під ударом були залізниця та енергетика, 900 домівок без світла play_circle_filled photo_camera 08:46 Вінниця сьогодні прощається з Ігорем Пастушенком 08:22 Сьогодні вітаємо Оксану та Євгена. Історія, традиції та заборони 7 березня 21:12 «Всуху» перемогли морських піхотинців США! Шість золотих медалей виборов вінничанин в Америці photo_camera 21:01 Чому світло «вибиває» через хвилину після включення? Пояснення енергетиків photo_camera 20:12 Що подарувати на 8 Березня: ідеї подарунків, які ще можна встигнути замовити у Вінниці (партнерський проєкт) 20:04 У Вінниці змінили ціни на прийом лікарів у діагностичному центрі: перелік тарифів 19:39 Залаштунки кропіткої роботи з тілами та ДНК: як вінницькі експерти ідентифікують загиблих play_circle_filled 19:02 Сказ наступає: десятки заражених тварин і сотні постраждалих людей на Вінниччині photo_camera 18:32 Після операції у ветклініці Моллі опинилася в реанімації. Власниця звинувачує лікаря у недбалості play_circle_filled photo_camera 18:04 Директор підприємства у Жмеринці підробив 30 актів і отримав з бюджету 1,7 мільйона 17:35 Піст із розумом: що їсти, кому варто бути обережним та як готувати смачно
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up