При Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі у Вінниці запрацював кол-центр

При Міжрегіональному координаційному гуманітарному штабі у Вінниці запрацював кол-центр
  • Про це повідомляє голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий на своїй сторінці у Фейсбук.
     

Підрозділ працюватиме за двома головними напрямками. Це збір інформації щодо потреб та комунікація з тими, хто допомагає. Нині декілька десятків громад області вже сповістили про найнеобхідніше для переселенців, що зупинилися на їх територіях. У штабі формуватимуть чіткий перелік з необхідного.

Телефони для комунікацій:

(096) 165-02-07

(096) 165-00-70

Також у Міжрегіональному координаційному штабі гуманітарної допомоги зазначають, що направили більше сотні листів за кордон. В них визначають перелік необхідного. Так зверенння адресовані до муніципалітетів, благодійних організацій, фондів та донорів. Від кількох з них вже отримали відповіді. Є вантажі, готові їхати на Вінниччину

Читайте також:

В аеропорту Тель-Авіву літакам РФ вінничанин подавав сигнали прапором України. Його звільнили?

Кохання під час війни: скільки у Вінниці одружилося пар та народилося дітей

Георгій Самков заснував «банку допомоги» та ініціював виплату стипендій ветеранам спорту

 

Коментарі

keyboard_arrow_up