Громада Вінницького міста-побратима Кельце надала допомогу на півмільйона гривень

Громада  Вінницького міста-побратима Кельце надала допомогу на півмільйона гривень
Польська делегація з міста Кельце привезла сьогодні, 13 грудня, гуманітарну допомогу на суму понад 560 тисяч гривень, зібрану для вінницьких бійців, що воюють на Сході. Привезли життєво необхідні речі, які важко дістати в Україні, а саме кровоспинні бинти та тактичні джгути американського виробництва.

Вантаж складається з кровоспинних джгутів (340 штук) та бинтів (380 штук), які так необхідні учасникам АТО. Вони допоможуть ефективно зупинити кровотечу при пораненні. Важливо, що поранений може накласти такий джгут самостійно однією рукою. А бинт має спеціальні гранули, які, набираючи рідину, утворюють згусток, що закупорює отвір кровотечі. Він ефективний при сильних кровотечах, вогнепальних, осколкових та ножових пораненнях.  Також в якості гуманітарної допомоги польська громада передала джинси, які можна роздати переселенцям з Донбасу та новорічні дитячі малюнки, які намалювали польські діти.

- Наша делегація приїхала, щоб передати допомогу, яка була зібрана на прохання Вінницької  міської ради та особисто в.о. міського голови Сергія Моргунова. Ми привезли те, що необхідно для Ваших солдат, які захищають Україну, – каже депутат міської ради Кельце Томаш Богуцький, - У Польщі є поговірка, що справжніх друзів взнаєш, коли трапляється біда. Ми вміємо дружити не лише, коли все добре, а й коли Україна потрапляє в складну ситуацію. Ми підтримуємо Вашу державу ще з початку важких подій. Наше місто перше у Польщі, яке підтримало Майдан, ми вийшли на наші центральні вулиці, вивісили українські  прапори і направили до Вас слова підтримки.

Previous Next

Також депутат розповів, що коли у Кельце дізнались про формування гуманітарної допомоги до Вінниці, то до цього захотіли долучитися дитячі садочки та школи. Діти приготували новорічні малюнки.

- Ми відправили листи з проханням допомогти всім містам і територіальним громадам, з якими ми спілкуємося в Європі та світі. Вже надійшла допомога з Бірмінгему. А сьогодні прибув вантаж з міста Кельце – це медичні засоби, допомога дуже суттєва, адже її вартість – сто тисяч злотих. Найголовніше, що всі ці засоби надзвичайно потрібні нашим військовим на Сході. Я дуже вдячний громаді міста Кельце за таку важливу, і в тому числі й моральну, допомогу, – каже Сергій Моргунов. – Вінниця надає допомогу чотирьом підрозділам, у яких служать вінничани. В залежності від потреб ми будемо її розподіляти між ними. Хочу окремо подякувати за дитячі малюнки. Вінницькі діти постійно передають в зону АТО поробки, листи та малюнки, зроблені своїми руками для наших солдат. Це дуже зворушливо і важливо. А тепер наші хлопці знатимуть, що їх та Україну підтримують й польські діти.

 

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
22:57 Ветерана війни Василя Любуню нагородили медаллю «За незламність духу» 22:38 У пансіонаті для людей похилого віку влаштували концерт до Дня Валентина 21:00 На Тульчинщині цими вихідними проведуть відстріл хижих і шкідливих тварин 19:58 Екологи перевірили п’ять локацій Ладижинського водосховища. Що виявили у воді photo_camera Від читача 08:08 Запрошуємо на творчий конкурс «Тризуб — символ свободи» 19:04 На Вінниччині зростає кількість випадків туберкульозу. За січень зареєстрували 48 пацієнтів 18:15 «Хочеться кричати про допомогу»: у Вінницю їде волонтер, який передав на фронт сотні дронів 17:52 Циклон увірветься на територію Вінниччини. Прогноз погоди на вихідні 17:17 Концертної зали там більше не буде: яке майбутнє у будівлі зруйнованого Будинку офіцерів 16:13 У Вінницькій області діти з інвалідністю можуть пройти реабілітацію за держкошт. Як скористатися програмою 15:02 Депутат сільради Вінницького району не задекларував понад 11 мільйонів. Йому вручили підозру 13:47 Кадрові зміни у керівництві Вінницької ОВА: Олександр Піщик залишив посаду заступника 13:40 Йому було 10, коли над будинком полетіли ракети: історія 13-річного Миколи з Донеччини (соціальна реклама) 13:13 Які проблеми у пасажирів громадського транспорту? У Вінниці провели опитування 12:49 Військовим надали 90 днів додаткової відпустки. Хто може скористатися цим правом і за яких умов 11:05 Цигарка забрала життя 48-річного чоловіка в Томашпільській громаді 10:12 Мріяв стати дідусем, але не встиг. Вінниця прощається з воїном Петром Гончаруком 09:42 Без світла та води: де у Вінниці 13 лютого тривають планові ремонти 09:15 День святого Валентина у Вінниці: куди піти та що відвідати (партнерський проєкт) 09:08 На Бершадщині проведуть в останню путь подружжя Валявських та Андрія Рудика, які загинули від чадного газу
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up