Іван КИСЛОЩУК
Іван КИСЛОЩУК
(096)4792467

Незалежний журналіст

Іван КИСЛОЩУК - Всі Статті (7)

Катерина Калитко є ідейною натхненницею та кураторкою міжнародної програми фестивалю «Острів Європа», який днями пройшов у місті. Саме під час цієї події ми зустрілись з письменницею і поговорили про вплив міста на митця, дізналися з чим асоціюють в світі вітчизняну літературу і те, коли наша країна стане україномовною.

Незважаючи на те, що фестиваль проводився вперше, мав експериментальний формат, а погода постійно влаштовувала сюрпризи, організаторам вдалося зробити справжнє літературне свято, яке точно посяде своє місце на фестивальній мапі України. Пригадаємо, як це було.

Тренд «Хенд-мейд» стрімко набирає популярності, особливо серед молоді. В Інтернеті постійно зростає кількість сторінок, де підприємці продають товари, зроблені власноруч. Для покупців – це можливість придбати якісні та оригінальні речі, а для майстрів – перетворити власне хобі на додатковий заробіток. Як це – займатись власним локальним виробництвом у Вінниці ми розпитали трьох молодих підприємців.

Кажуть, що саме форс-мажорні обставини на сцені показують, хто правдивий артист, а хто лише продукт масової культури. Дмитро Шуров, лідер гурту «Pianoбой», цей тест на справжність пройшов на акустичному концерті, що відбувся  у Вінницькій обласній філармонії 19 березня. Того дня у залі численні оказії йшли пліч-о-пліч з неймовірною щирістю, драйвом та веселощами. Але про все по порядку.

Питання швидкого і якісного харчування хвилює не тільки школярів і студентів, яким постійно бракує часу та грошей для повноцінного прийому їжі, але й багатьох ділових людей. Ми зробили огляд фаст-фудів Вінниці, де не тільки смачна їжа, а і гарна обстановка.  

У Вінницькій обласній філармонії 19 березня відбудеться концерт одного із найцікавіших українських поп-рок гуртів «Pianoбой».  Вінничани матимуть унікальну можливість почути  абсолютно нову програму колективу, яку музиканти зіграють лише в чотирьох містах України.  

Десятирічні школярки з плакатами, бородаті пристаркуваті рокери, молоді хіпстери у картатих сорочках – всі вони зібралась четвертого березня у стінах Вінницької обласної філармонії. Об’єднав таку різнобарвну публіку акустичний концерт лідера гурту «O.TORVALD» - Жені Галича.

keyboard_arrow_up