Катерина ЛАПШИНА
Катерина ЛАПШИНА
(098)0131810
Катерина ЛАПШИНА - Всі Статті (61)

20 березня вся Україна візьметься масово висаджувати дерева у рамках акції «Озеленення України». Мета – розвинути екологічну свідомість жителів нашої країни. Координатором акції у Вінниці стала депутат Вінницької міської ради Ганна Давиденко.

Участь у волонтерських проектах — можливість подорожувати світом майже безкоштовно. Окрім подорожей, маєте змогу отримати досвід та особисто долучитись до розвитку інших країн.

Після посту у Фейсбук, інформація про благодійну акцію допомоги вірусно поширилась країною і знайшла амбасадорів майже у кожній області. В нашому місті людиною, що гуртує мешканців до акції добра, стала блогерка та журналістка Катерина Фостик.

В Україні запрацювала єдина інформаційна гаряч лінія для порятунку тварин та надання їм допомоги. Її спеціалісти в телефонному режимі допомагають зорієнтуватись у вирішенні проблеми. Всі дзвінки безкоштовні.

Майстер на усі руки з Вінниці започаткував власну справу в Лондоні. Випускник вінницького політеху Володимир Козловський поїхав за кордон, не знаючи мови, і залишився там жити. Чоловік пройшов довгий шлях, перш ніж знайти своє справжнє покликання.

Сьогодні, 14 лютого, пари відзначають День Святого Валентина. Це зайва нагода порадувати свою половинку букетом квітів. Скільки коштує таке задоволення сьогодні? Ми перевірили вінницькі квіткові базари та крамнички.

Минулого тижня жителі вулиці Олега Антонова закінчили розмальовувати стіни свого під’їзду. Про їх роботу чули вже всі сусіди і знають жителі навколишніх будинків. Вони й розповіли 20minut.ua про малюнки на стінах.

У першій половині дня з установи покарань, що на Брацлавській, було чути крики та звуки вибухів.  Люди бачили, як в той же час на територію тюрми заїхала броньована вантажівка.

Вже за кілька днів увесь світ буде святкувати День усіх закоханих. Як здивувати половинку та нагадати про своє кохання? Найкращий подарунок - зроблений власноруч. Ми зібрали для вас прості та сповнені теплом ідеї для подарунку на День Святого Валентина. Ощасливити кохану так просто, просто додайте у подарунок частинку душі.

Вінницькі музичні гурти зберуться разом на «Rock Collaboration Party 2020», аби кожен житель міста міг класно провести час і насолоджуватись музикою. Подія відбудеться у молодіжному центрі «Квадрат» цієї неділі, 9 лютого. Вхід вільний

keyboard_arrow_up