Катерина ЛАПШИНА
Катерина ЛАПШИНА
(098)0131810
Катерина ЛАПШИНА - Всі Статті (94)

Співпрацює 29-річний вінничанин з відомими російськими лейблами. Днями він випустив свій перший альбом і поширив його в мережі. Ми розпитали Саню про те, як почався його шлях у музиці.

У місті посилюють заходи проти поширення коронавірусу. Диззасобами обливають вулиці, зупинки, миють під'їзди. Чи може ця обробка зашкодити домашнім тваринам, яких водимо на прогулянки, — запитали ветеринара.

Після початку карантину та закриття усіх громадських закладів міста, вінницький бізнес переживає важкі часи. Але ж є ті, що працюють з доставкою, онлайн. RIA закликає: «Підтримайте бізнес. Купуйте вінницьке!». Про те, як саме можна допомогти вінничанам та чому варто це зробити, розповів головний редактор 20minut.ua та RIA Вадим Павлов на телебаченні.

Представники бізнесу та установ міста об'єднуються для боротьби з коронавірусом. Громада прагне запобігти кризі та забезпечити лікарні усім необхідним.

На початку березня в Україні з’явились перші інфіковані коронавірусом люди. А чи можуть захворіти домашні тварини або стати розповсюджувачами вірусу? Про дезінфікуючі методи, які тепер варто використовувати, доглядаючи за собакою.

На травень у Вінниці запланований спортивний забіг — щорічний напівмарафон. Як підготуватися до бігу на довгі дистанції новачку, аби не зашкодити здоров’ю та полюбити біг. Лікар спортивної медицини та тренер по бігу діляться порадами та експертними думками.

Доки вся країна на карантині — собачники вимушені кілька разів на день виходити з дому. Як змінюється рутина власника чотирилапого та як розважити свого пса під час карантину? Про це ми розпитали жителів Вінниці та експерта-кінолога.

Озелення України: мільйон дерев за добу – саме така акція мала проходити 21 березня на усій території України. Через карантин озеленення перенесли на осінь. Зібрані на саджанці гроші вирішили віддати дитячій лікарні на маски і халати.

Виховання через залякування та обвинувачення дитини — велика шкода чи вірний шлях до світлого майбутнього? Експерт - психолог розповідає про можливі наслідки маніпулятивної поведінки батьків.

Для безхатченків Вінниці волонтери закуповують дезінфікуючі засоби. Спиртовмісним рідинам — ні. Краще антибактеріальні серветки. Запрошують бажаючих допомогти тим, у кого немає даху над головою.

keyboard_arrow_up