За добу на Вінниччині два нових випадки коронавірусу у військових

За добу на Вінниччині два нових випадки коронавірусу у військових
  • Протягом минулої доби, 13 травня, в українських Збройних силах зафіксували вісім нових випадків зараження коронавірусною інфекцією COVID-19.
  • Двоє військовослужбовців з Вінниччини.

Дану інформацію поширили в прес-службі командування Медичних сил ЗСУ.

Зокрема, відомо, що з нових пацієнтів двоє були госпіталізовані до лікарень, інші шість лікуються вдома під наглядом медиків.

«В установах охорони здоров'я лікується двоє людей, один з яких у військово-медичному клінічному центрі Центрального регіону (Вінниця)», — повідомляють у ЗСУ.

Відео дня

Шестеро людей  лікуються вдома під наглядом медичної служби:

  • Чернівецька область — 1 військовослужбовець,
  • Хмельницька область — 1 працівник ЗС України,
  • Вінницька область — 1 працівник ЗС України,
  • Харківська область — 1 військовослужбовець,
  • Київська область — 1 військовослужбовець і 1 працівник ЗС України

За інформацією відомства, стан здоров'я пацієнтів задовільний, їм надається необхідне лікування.

За даними на 14 травня в ЗСУ хворіють коронавірусом 48 осіб, 61 пацієнт вже видужав, двоє померли.

В Україні за минулу добу виявили 422 захворювання, що на 20 більше, ніж днем ​​раніше. Всього в країні заразилися 16 847 осіб.


Читайте також:

Дані по СOVID-19 на 13 травня: в Україні вже 16 425 хворих, на Вінниччині +48 за добу

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • Alena Hisham
    Фото, зовсім недоречне 😏
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
15:11 Контракт для молоді: у ЗСУ пропонують 120 тисяч на місяць операторам дронів photo_camera 14:21 Вінниччина прощається з Героями Анатолієм Безпрозваним та Юрієм Скрипником photo_camera 13:55 Вона тривала дев’ять годин: після ракетного удару по Вінниці Ромчик переніс 36-ту операцію photo_camera 13:53 «Пекло» на Покровському напрямку: ЗСУ відбили 69 штурмів ворога photo_camera Від читача 09:59 У Вінниці стартувала всеукраїнська акція «Голос громадян — сила держави» 13:13 У Вінниці готують нові правила розміщення вендингових автоматів. Що це таке? 13:01 Навів ворога на своїх: суд виніс вирок військовому, який шпигував для росії 12:17 Збитки на мільйони. У парку «Кармелюкове Поділля» незаконно рубали дерева 11:09 Пішов за ножем, повернувся і вбив: кривавий фінал конфлікту у нічному клубі photo_camera 10:45 «Нива» приймає ФК «Лісне», за який виступають ексгравці збірної України 10:06 Лазня, гараж, сараї: у Вінницькій області за добу сталося чотири пожежі photo_camera 09:41 Оперативна інформація для вінничан: де і чому не буде світла та води 18 вересня 09:12 808 Дністровська окрема бригада підтримки проводить набір операторів БПЛА та НРК за програмою “Контракт 18–24” (Соціальна реклама) 08:46 Жмеринщина прощається з Героєм: у Львові помер 22-річний снайпер Костянтин Федюк 08:40 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 08:02 Сьогодні вітайте Ірину та Бориса. Історія, традиції та забобони 18 вересня 21:01 Помер після п’яти днів боротьби: попрощалися з 22-річним воїном Сергієм Зябченком 20:04 Воду треба кип’ятити: фахівці назвали міста Вінниччини, де якість води не найкраща 19:17 Як подати документи на відстрочку по догляду за батьками з інвалідністю — розповідає адвокат 19:03 Гайсинська громада провела в останню путь захисника Андрія Грабовського photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up