Від 8 до 15 тисяч. Медикам, які працюють на «ковідній передовій», виплатять надбавки

Від 8 до 15 тисяч. Медикам, які працюють на «ковідній передовій», виплатять надбавки
  • Вінницьким медичним працівникам, які працюють з хворими на коронавірус, з жовтня почнуть видавати надбавки до заробітної плати.
  • Розмір надбавок залежатиме від категорії й становитиме від 8 до 15 тисяч гривень.

У п'ятницю, 9 жовтня, відбулась позачергова сесія Вінницької міської ради. Її скликали, щоб прийняти невідкладні рішення. Це збільшення місць для лікування хворих на коронавірус у стаціонарах, а також збільшення виплат медикам.

— Буду відвертим: ситуація з формуванням додаткових медичних «ковідних» команд у нас сьогодні напружена. У нас залишаються відкритими 16 вакансій лікарів,14 – медсестер, 19 – молодшого персоналу. Тому уже з жовтня я пропоную встановити розмір додаткових щомісячних спеціальних муніципальних надбавок для медичних працівників стаціонарів, які лікують пацієнтів на COVID-19: лікарям +15 тис. грн, медичним сестрам +10 тис. грн, молодшим медичним сестрам (санітаркам) +8 тисяч, — каже міський голова Сергій Моргунов. — ці муніципальні надбавки, на нашу думку, дозволять додатково підтримати наших медиків, які «на передовій» ще з березня. Також це стимул для працівників інших закладів переходити до нас і працювати в «ковідних» командах».

Приклад зарплати з доплатою у жовтні: 

  • молодий лікар-спеціаліст — 36 тисяч 995 грн, 
  • лікар вищої категорії понад 42 тисячі 764 грн.
  • медсестра без категорії – 28 877 грн, 
  • медсестра з вищою категорією – 31 405 грн. 
  • молодший медичний персонал (санітарки) — 25 627 грн. 

— Щомісячний фонд на виплату цих муніципальних надбавок складатиме 7,5 млн грн, до кінця року в бюджеті буде передбачено 22,6 млн грн, — зазначають на сайті міськради.

 

Читайте також:

В Україні плюс 5 тисяч 804 нових випадки за добу. Яка ситуація з COVID-19 на Вінниччині?

Одна смерть та 134 нових випадки. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (18)
  • Алена Соколова
    "надбавки"  - сьогодні вони є, а завтра нема
  • Віталій Мельник
    Будуть платити 100%. Головне не забудьте проголосувати за ЗЕ.
    От запитайте у вчителів. Їм вже півтора року платять нормальні гроші (я про 4000доларів).
  • Ната Мельник
    А чому тільки медикам міста?? А де Вінницька ЦРКЛ?? Як лікувати жителів міста то у Вінницькій ЦРКЛ а як зарплату підвищити то тільки Вінниці.
  • Людмила Євтушенко
    Хотілося б вірити, але... Обіцянки - цяцянки.😥😥😥
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
10:00 Подаруйте релакс навесні: де у Вінниці купити масаж у подарунок (партнерський проєкт) 09:41 Ремонтні роботи на мережах Вінниці: де 28 квітня не буде води та світла 09:12 Вакансії в супермаркетахТМ «М'ясний майстер», «Грош», «Varus» та 56 актуальних пропозицій роботи у Вінниці (оновлено) 08:36 Сьогодні — День працівників швидкої допомоги. Історія, заборони та прикмети 28 квітня Від читача 08:08 ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ТУРНІР З ЦИВІЛЬНОГО ПРАВА І ПРОЦЕСУ «МАЙСТРИ ЦИВІЛІСТИКИ» ВІДБУВСЯ! 21:01 Наші в строю: історія командира, який пішов із IT на фронт 20:41 «Мій Торо продовжує бій»: у пам’ять про сина батько створив Благодійний фонд, кошти передає на фронт 20:04 Мотоцикл збив дитину, а пенсіонер не розминувся з іномаркою: подробиці ДТП у Літині та Сутисках photo_camera 19:02 Марія Юрченко з села Огіївка святкує сторічний ювілей photo_camera 18:26 Зарплата мера Немирова — 2 мільйони за рік. Що ще є в деклараціях міських голів? 18:08 На «зебрі» вантажівка збила підлітка на електровелосипеді 17:35 Грантові можливості для вінничан: де їх шукати та як на них подаватися 17:09 У Гопчиці п’яний водій ледь не вбив 16-річного підлітка 16:42 П’ять мільйонів на папері — пустир у центрі. Чому у Вінниці не оновлюють дитячі майданчики? photo_camera 16:24 Шквали 20 м/с та «мінуси»: на Вінниччину суне найхолодніший тиждень весни 15:09 Пожежі на СТО та «сюрпризи» в городах: як минула доба у вінницьких надзвичайників photo_camera 14:14 2,7 мільйона з бюджету ліцею «випарувалися»: бухгалтерці загрожує до 12 років тюрми 13:13 Сильний вітер залишив без світла понад 60 тисяч абонентів photo_camera 12:11 Понад 20 повалених дерев та обірвані дроти: де у Вінниці сьогодні не буде світла й води 11:40 На Вінниччині модернізували майстерні у двох профколеджах (Пресслужба Вінницької обласної ради)
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up