Вакцинація проти COVID людей з хронічними хворобами. Чому це так важливо

Вакцинація проти COVID людей з хронічними хворобами. Чому це так важливо
  • В Україні проходить кампанія вакцинації проти коронавірусної хвороби. Важливо, щоб щеплення отримали медики та люди, які мають хронічні хвороби. Спеціалісти розповіли, чому це потрібно.

Вакцинація людей з хронічними хворобами може врятувати життя та полегшити перебіг COVID-19. Адже вірус не обирає та б’є у найуразливіші місця. Про це у фейсбук пише Міністерство охорони здоров'я України.

Кому варто першочергово вакцинуватися: людям з гіпертонією, діабетом, астму, онко- або аутоімунним захворюванням, ВІЛ, гепатитом чи іншою хронічною хворобою. Таким людям потрібен захист від COVID-19, який дає вакцинація.

На що слід звернути увагу:

  • Вакцина може захистити вас від зараження або суттєво полегшити перебіг хвороби, а також повернути вам легкість спілкування з людьми, без страху захворіти.
  • Перед вакцинацією рекомендуємо проконсультуватися з вашим лікарем, а перед самим щепленням — повідомити медичного працівника, який робить укол, про ваші хронічні захворювання!

— Записатися на вакцинацію можна через «Дію» або через вашого сімейного лікаря, — зазначають у МОЗ. — Бережіть себе та своїх близьких!

Зазначимо, що є і ряд причин, які є протипоказаннями для вакцинації. Ось про це інформація від МОЗ:

За минулу добу в Україні проти COVID-19 отримали щеплення 24 тисячі 494 людини. Усього з початку кампанії з вакцинації провели 784 тисяч 229 щеплень.

На Вінниччині картина з вакцинацією виглядає так:

 

Читайте також:

COVID-19 в Україні. Понад 6 тисяч нових заражень та 374 смерті

Майже 150 нових випадків та 16 смертей. Дані про COVID-19 станом на 6 травня

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:06 Як стати патронатною сім'єю у Вінниці та чому це важливо саме зараз 18:14 На проводи, 19 квітня, обмежать рух приватного транспорту в напрямку міського кладовища 17:58 Вінничанин у Раді ветеранів: хто такий Андрій Кармазін і чому йому довірили голос регіону photo_camera 17:40 «Цивільний фронт» у дії: як бізнес у Вінниці об’єднується, щоб підтримати родини ВПО (соціальна реклама) Від читача 18:05 Поширте петицію у підтримку військових: Забезпечити надання одноразової грошової допомоги військовослужбовцям 17:22 Коли у Вінниці потеплішає до +18 та знову повернуться зливи? ПРОГНОЗ play_circle_filled 17:17 Інфекції, алергії та укуси кліщів: які небезпеки активізуються весною і як від них уберегтися 17:10 Страшний секрет із «домашнього пекла»: у Вінниці судитимуть вітчима за насилля над дитиною 16:20 D121 запускає наймасштабніший житловий проєкт Вінниці — квартал бізнес-класу WMisto (Новини компаній) 16:06 Дороги підлатали: де на Вінниччині вже зникли ями 15:07 «Людина-світло»: ким був Герой Олександр Дєдов, з яким попрощалася Тульчинщина photo_camera 14:44 Митник-забудовник: як Олег Пітцик поєднує держслужбу з продажем таунхаусів photo_camera 14:06 Човен, гідрокостюми і секретний маршрут. Як провалився план втечі за кордон play_circle_filled photo_camera 13:25 Шукаєте, де вигідно придбати будівельні матеріали? Добірка будівельних баз та магазинів (партнерський проєкт) 13:13 Рекорд по артилерії: ЗСУ розгромили ворога на тлі масованих атак photo_camera 12:10 «Ми вірили, що живий». У Четвертинівці зі сльозами та прапорами зустріли визволеного з полону Героя play_circle_filled 11:09 Транспорт «зник» з екранів: у Вінниці стався масштабний збій у системі навігації 11:00 Промавтоматика Vinnytsia Run 2026 – у Вінниці відбудуться два півмарафони та старти з триатлону (Новини компаній) 10:20 Де у Вінниці сьогодні не буде води та світла: перелік вулиць 09:16 Вінниця прощається з молодим штурмовиком Ярославом Мазуром
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up