— За даними ЦГЗ, станом на 9:00 23 квітня в Україні 7170 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 187 летальних, 504 пацієнти одужали. За добу зафіксовано 578 нових випадків, — зазначають у повідомленні МОЗ.
Тим часом, станом на 11.00 годин 23 квітня 2020 року на території Вінницької області у 353 випадках виявлений коронавірус, в тому числі у 24 дітей.
Щодня очільник області звітує про ситуацію в області, яка стосується карантину та захворюваності на коронавірус. Сьогодні, 23 квітня, Скальський зазначив — Вінниччина демонструє одні з найкращих показників за темпами одужання хворих на коронавірус.
У ніч на 23 квітня до жмеринської лікарні цієї ночі поступила 93-річна пацієнтка з підозрою на коронавірус. Кажуть, що вона неодноразово ходила до церкви. Тепер перевіряють її контактних осіб.
Після запровадження карантину запити людей у пошуковій системі змінились. Все більше людей цікавлять: аптеки, служби доставки, дистанційне навчання у школах, проведення інтернету та телебачення. А все менше шукають — ресторани, фітнес-центри, сауни та магазини одягу.
Що ще шукають вінничани у Google під час карантину, проаналізували наші аналітики.
У Вінниці поблизу лікарні встановили установку з «дезінфікуючим туманом». Її передали для тестування медиками у рамках ініціативи «СтопВірус». За словами Моргунова — це вінницьке ноу-хау.
Установка-дезінфектор витрачає в чотири рази менше деззасобу у порівнянні зі стандартними моделями, тут застосовується сучасна технологія «холодний туман». Усе обладнання розміщено в єдиному антивандальному модулі, і його можна встановлювати у громадських місцях.
Петро Краснопольський один-єдиний житель у селі Гулі Хмільницького району. Каже, одному не страшно — з людьми страшніше. Що радить тим, хто нині в самоізоляції?
Наш журналіст поговорив з лікаркою Центру первинної медико-санітарної допомоги № 3 Маєю Колеснік, яка працює у мобільній бригаді, що виїжджає на виклики до хворих з підозрою на коронавірус. Як це все відбувається дізнавайтеся з перших вуст.
Також ми попросили лікарів різного профілю розказати про те, чим нашому здоров’ю може загрожувати постійне сидіння в чотирьох стінах, і що слід робити, щоб добре себе почувати впродовж всього карантину. То як довготривала самоізоляція впливає на наше здоров’я?
Читайте також:
Про COVID-19 за 22 квітня: продовження карантину та діти, які просять залишатися вдома
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 16 від 16 квітня 2025
Читати номер