«Не такий страшний, як його малюють». Локдаун з грудня переноситься на січень

«Не такий страшний, як його малюють». Локдаун з грудня переноситься на січень
  • Президент України Володимир Зеленський та міністр МОЗ Максим Степанов розповіли про посилення карантинних обмежень. Зазначають, що локдауну у грудні не вводитимуть, а якщо він буде у січні, то не такий жорсткий.

Володимир Зеленський опублікував на своїй сторінці відеозвернення.

— Одразу найгарячіше питання — локдаун у грудні. Я вірю й сподіваюся, що дійсно наразі він нам не потрібен. Ми зважували всі «за» та «проти», дуже багато даних і радилися з місцевою владою, отримали запевнення МОЗу щодо контрольованості ситуації в лікарнях, — говорить у відео Зеленський.

Президент зазначив, що наразі в Україні контрольована ситуація, допоміг стабілізувати її карантин вихідного дня. Тому до кінця року лоудауну не вводитимуть.

Про це розповів і міністр МОЗ Максим Степанов.

— Наразі ми як МОЗ не будемо рекомендувати вводити жорсткий карантин до кінця грудня, адже бачимо стабільний приріст нових випадків коронавірусної хвороби без різких стрибків, — каже Степанов. — І ми можемо стверджувати, що наша медична система повністю витримає те навантаження, яке зараз є у зв'язку з COVID-19.

Однак, він додає, що коронавірус нікуди не зник і варто контролювати ситуацію. За потреби — посилити карантин.

— Ми будемо пропонувати уряду, скажімо так, плановий жорсткий карантин з максимальними обмеженнями, починаючи з перших чисел січня, — відзначає Степанов. — Вважаємо, що тривалість такого карантину, щоб досягти максимального ефекту повинна бути протягом трьох тижнів.

Що зміниться під час локдауну для україніців?

Транспорт продовжуватиме працювати у будь-якому випадку. Тим часом не закриють і аеропорти, а іноземцям не заборонять в'їзд.

Освіта. Школи та садочки обіцяють не переводити на дистанційне. Тобто локдаун на це не впливає. Карантин у закладах освіти можу запровадити лише у разі спалаху COVID-19 в якомусь класі чи групі.

Продовжить працювати під час локдауну і Верховна рада.

Питання про лоукдаун в Україні залишається відкритими, коли його приймуть та що заборонять поки говорити зарано. Українців обіцяють про нові рішення повідомляти за сім днів до впровадження чергових обмежень.

Одягайте маски та дезінфікуйте руки. Не для когось, для себе. Усе для того, щоб вберегти себе від недуги, а також у повній гармонії та спокої зустріти новий 2021 рік.

 

Читайте також:

Одужало більше, ніж захворіло. Яка ситуація з COVID-19 в Україні та на Вінниччині

Чотири смерті та 205 нових випадків. Дані про COVID-19 по Вінниці та районах

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (7)
  • Олег Каськов
    ПреЗЕдент? Пообіцяв? А що,в нас ще хтось вірить його "обіцянкам"?
  • Олександр Павленко
    Пообіцяв президент 🤣🤣🤣
  • Alexander Moseychuk
    Хто найбільше потерпає від коронавірусу:  

             https://www.bloomberg.com/news/articles/2020-11-10/covid-superspreader-risk-is-linked-to-restaurants-gyms-hotels?fbclid=IwAR2yGyp4X90OEcaHQ7Km4NNg7u-P4z-f5GN_kBlUNUXLyVueCOrpFAlgp98
  • Наталья Горошко
    Пошли бы они в жопу, дебилы.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Укріплення рубежів з Придністров’ям: у Тульчинському районі посилили заходи безпеки 20:43 Встановлення групи інвалідності через ЕКОПФО: які критерії оцінює комісія і чому можуть відмовити? 20:03 День відкритих дверей у Вінницькому політехі. Абітурієнтів запрошують обрати професію майбутнього 19:31 Тендери з постійними скаргами: як на Вінниччині закуповують системи оповіщення під час війни Від читача 13:27 Поліцейські разом із Силами оборони України стоять на передовій та знищують ворога 19:11 У Лука-Мелешківському ліцеї за 173 мільйони збудують сучасне протирадіаційне укриття 19:00 Храми, що вражають красою та історією: які церкви обовʼязково варто побачити у Вінниці photo_camera 18:04 Для легкових авто запустять онлайн-бронювання для перетину кордону. Як працюватиме сервіс 17:02 Малі річки — великі виклики. У хабі «Місто змістів» обговорили стратегію збереження міських водойм photo_camera 16:02 «Ми одна велика родина»: у Вінниці гвардійці відвідали поранених побратимів у госпіталях photo_camera 15:03 У Вінниці та Барі рятували пенсіонерок, яким стало зле у власних оселях 14:15 Лабораторія магів і шоу бульбашок: Парк Легенд у Вінниці перетвориться на магічний світ Гаррі Поттера (Новини компаній) 14:04 Вуличні кашпо з сакурою та сосною переїхали на трамвайну зупинку біля медуніверситету photo_camera 13:08 За чотири місяці вінничани 42 рази скористалися «тривожною кнопкою» виклику поліції 12:43 Вінничанину погодили 500 тисяч компенсації за пошкоджене росією майно — найбільше з усіх 12:13 Від сонячної енергетики до віртуальної реальності — у ВНТУ відкрили надсучасні лабораторії для досліджень photo_camera 11:02 Через пожежу в Джулинській громаді загинула 87-річна жінка 10:10 Напад на інспекторку з паркування у Вінниці: водій BMW вдарив жінку під час фіксації порушення 10:00 Шукаєте плитку та сантехніку, але не знаєте де дивитися? Почніть з цих салонів у Вінниці (партнерський проєкт) 09:49 Де у Вінниці 22 квітня вимкнуть воду та світло. Перелік адрес
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up