У МОЗ розповіли, що карантин буде послаблюватися 22 травня, 1 та 11 червня

У МОЗ розповіли, що карантин буде послаблюватися 22 травня, 1 та 11 червня
  • Міністерство охорони здоров'я України розробило контрольні дати для пом'якшення карантину: це 22 травня, відповідно потім 1 та 11 червня, і так далі.

З такою заявою сьогодні виступив глава відомства Максим Степанов.

За словами чиновника, у міністерства розроблений чіткий алгоритм щодо зняття обмежень, тобто показники, які будуть, в кінцевому підсумку, впливати на пом'якшення карантину.

— Більш того, у нас за цими показниками є прогнозовані дати, коли ми вважаємо, що можемо досягти цих показників. У нас є контрольні дати, які ми розробили для себе: це там 22 травня, потім 1 червня, 11-е і так далі, —  розповів Максим Степанов.

Крім того, він додав, що на найближчому засіданні Кабінету міністрів буде прийнято постанову щодо алгоритму МОЗ про зняття карантину. Також відкриття дитячих садків планують представити на цьому тижні.

— Я вважаю, що вже на цьому тижні сьогодні-завтра ми презентуємо все це. Ми вважаємо, що ми будемо звертатися до уряду, щоб було затверджено це відповідною постановою, — заявив Степанов.

Нагадаємо, що за останню добу в Україні видужала рекордну кількість пацієнтів.

 

Читайте також:    

Дані по СOVID-19 на 13 травня: в Україні вже 16 425 хворих, на Вінниччині +48 за добу          

Головне про СOVID-19 за 11 травня: на Вінниччині 879 підозр та послаблення карантину

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (5)
  • Сергей Гончар
    годная идея - делать следующее ослабление через период, который меньше инкубационного
    Константин Карачун reply Сергей Гончар
    Сергей Гончар годная идея транспорт сделать с оплатой безналичными способами.
  • Look AtMe
    Шо б вы здохли зеленая нечисть! Транспорт пустите!!! Vиблядки
  • Олег Сивак
    заканчивайте
  • Ols Kat
    Спочатку дозволять заходити в тролейбус без перепусток, а через день передумають
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:28 Ексвчитель із Шаргорода, який убив двох підлітків, — осудний 21:13 Морози й хуртовини накриють Вінниччину наприкінці року play_circle_filled 21:06 Автотроща під Вінницею: водій помер на руках у медиків, ще три жінки опинилися в лікарні photo_camera 21:01 На що хворіли вінничани у листопаді: цифри та тенденції photo_camera Від читача 18:46 В Україні створюють платформу, через яку землевласники зможуть подаватися на гранти 20:09 7 нових елементів додали до обласного переліку нематеріальної культурної спадщини Вінниччини 19:25 Бізнес після війни: 5 історій успіху ветеранів, що відкрили власну справу завдяки грантам photo_camera 19:06 Хірургічна точність та швидка евакуація. Медики повернули до життя важкопораненого бійця 18:18 На Вінниччину надійшла перша партія вакцини від ВПЛ: з січня щеплення стане обовʼязковим для дівчат 18:08 Запустив петарду — заплати штраф, за салют — в'язниця. Що варто знати перед святами 17:05 Людські долі або Історії Героїв, чиї серця зупинились на полі бою. Частина друга photo_camera 16:04 На межі неможливого: історія порятунку воїна з геморагічним шоком та ішемією photo_camera 15:03 Дідух, вертеп та різдвяна зоря: у холі мерії експонують роботи юних митців photo_camera 14:21 70% будинків — старші за 45 років: що роблять у місті з житловим фондом 14:04 Трагедія на річці Дохна: у Бершаді рятувальники дістали з води тіло 55-річного чоловіка 13:16 Понад 5000 дронів та сотні авіабомб: ворог посилив обстріли українських позицій photo_camera 12:11 Горіли ресторани і вантажівка: за одну добу рятувальники 13 разів відвойовували майно у вогню photo_camera 11:40 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 11:01 На Вінницю насувається негода, яка може ускладнити рух транспорту 10:22 Де у Вінниці сьогодні не буде води: перелік адрес та терміни відновлення
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up