Мічиган, Брісбен і Гонконг:  В Україну йде небезпечний грип

Мічиган, Брісбен і Гонконг:  В Україну йде небезпечний грип

Тільки за перший тиждень жовтня в Україні захворіли на ГРВІ та грип близько 150 тисяч людей. Медики відзначають, що з кожним днем ​​ця цифра буде рости. В групі ризику знаходяться відразу сім мільйонів громадян.

За перший тиждень жовтня (2 - 8 жовтня) в Україні респіраторно-вірусні інфекції вразили 150 тисяч людей, з них 72 відсотки, або більше ста тисяч (109 837) - діти. При цьому лікарі стверджують, що вірус грипу ними виявлений не був, проте були діагностовані аденовірус, парагрип і респіраторно-синцитіальних вірус, що не менш небезпечні, ніж грип.

Раніше лікарі розповіли, що в цьому епідсезоні українці зіткнуться відразу з трьома небезпечними штамами грипу - Мічиган, Брісбен і Гонконг.

Варто зазначити, що пік захворювання ще не почався, і вінничани мають в запасі час для вакцинації. Втім, в Вінниці та в інших регіонах України вакцин поки що немає.

За інформацією МОЗ, в даний час контроль пройшли всього тридцять тисяч доз вакцини, виробленої в Південній Кореї.

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі (1)
  • З.А.Глядач
    "Тільки за перший тиждень жовтня в Україні захворіли на ГРВІ та грип близько 150 тисяч людей."

    Бобрусь,а ти,часом,не захворіла? На голову...
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
19:32 Від 53 до 87 грн за літр: як бюджетні установи Вінниччини купували пальне під час цінових коливань 19:08 «Щоб більше було трофеїв!» Віктор Бронюк 80 тисяч, які виграв у «Вгадай мелодію», передав воїнам, які збивають БпЛА play_circle_filled photo_camera 19:03 В області збільшилась популяція зубрів. Що показав цьогорічний облік диких тварин 18:03 На Вінниччині триває будівництво стратегічного прикордонного пункту «Бронниця — Унгурь» photo_camera Від читача 14:11 Сильна команда як основа сталих змін: досвід проєкту «Голос доступності» 17:09 Теплі та місцями дощові вихідні у Вінниці — якою буде погода 28–29 березня 16:43 Зачинені двері під час вибухів: як працювали укриття у Вінниці під час останньої дронової атаки 16:22 Комунальники наводять лад після зими: у Вінниці стартувало вологе прибирання вулиць 15:48 Наніс десять ударів ножем: засудили чоловіка, який на Гайсинщині вбив свою падчерку 14:47 Депутати облради затвердили нові тарифи на тепло та гарячу воду. Кого торкнуться зміни 13:36 Інвестують 76 мільйонів в оборону та 55 — на водоканал: підсумки сесії міськради 27 березня 13:27 Підтримка ЗСУ та усунення наслідків обстрілів на Вінниччині: обласна Рада ухвалила відповідні рішення (Пресслужба Вінницької обласної ради) 12:25 Вода дорожчає: у Вінниці з 1 квітня в усіх акваматах піднімуть ціни до 3 гривень за літр photo_camera 12:14 Пожежа на вулиці Соловйова ледь не забрала життя 86-річного чоловіка 12:00 Кращі меблеві магазини Вінниці: де купити сучасні, стильні та якісні меблі (партнерський проєкт) 11:18 Перші хвилини після обстрілу Вінниці «шахедами» зафіксували боді-камери поліції. ВІДЕО play_circle_filled 10:52 У Вінниці завершують опалювальний сезон. З 28 березня тепло вимкнуть у житлових будинках 09:57 Героїня Вінниці: студентка Каріна Олєйнік отримала нагороду за порятунок людей під час дронової атаки play_circle_filled 09:34 Де у Вінниці 27 березня не буде води та світла. Адреси 09:02 До останнього стояв за Україну: на Сумщині загинув кулеметник Володимир Михайліченко
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up