Головне про COVID-19 за 20 квітня: перша смерть та неоновлені дані за добу

Головне про COVID-19 за 20 квітня: перша смерть та неоновлені дані за добу
фото:lilovlilov
  • В Україні триває карантин через пандемію коронавірусу.
  • Ми зібрали важливі новини 20 квітня, які ви могли пропустити, але їх варто знати.

— За даними ЦГЗ, станом на 9:00 20 квітня в Україні 5710 лабораторно підтверджених випадків COVID-19, з них 151 летальний, 359 пацієнтів одужали. За добу зафіксовано 261 новий випадок, — зазначають у повідомленні МОЗ.

На Вінниччині 19 та 20 квітня лабораторний центр МОЗ повідомив однаков дані: 330 захворівших. Згодом стало відомо, що нові дані з Вінниці на Київ також не передали.

Сім областей України не подали в Міністерство охорони здоров'я інформації щодо тестування мешканців на коронавірус за минулу добу. Про це повідомив міністр охорони здоров'я Максим Степанов під час брифінгу в понеділок, 20 квітня.

— Сім областей не подали жодної інформації щодо тестування українців на коронавірус – це Вінницька, Луганська, Чернівецька, Чернігівська, Сумська, Херсонська та Хмельницька області. Це неприпустимі речі, тому я вже дав відповідні доручення головному санітарному лікарю Віктору Ляшку, який з'ясовує причини, з чим це пов'язано. Коли ми отримаємо відповіді, будемо робити висновки, — зазначив міністр.

В області зафіксували першу смерть від COVID-19. Це жінка, яка була у важкому стані.

Як зазначив нам у коментарі епідеміолог Степан Томин, померла від коронавірусу жінка з Калинівки.

— Її перевели до Вінниці. Вона була у важкому стані. Померла цієї суботи. За добу нових випадків коронавірусу в області не зафіксовано, — зазначив Томин.

Поховають жінку 21 квітня у Сальнику. Про це Калинівка Сіty повідомив Сальницький сільський голова Андрій Вовк.

— Від рідних дізнався, що померла жінка з суботи на неділю, у Великодню ніч. Похорон відбудеться у вівторок, 21 квітня. Яму уже викопали, — каже сільський голова. – Ховатимуть представники ритуальної служби. На похороні буде зовсім обмежена кількість людей, деякі близькі родичі померлої перебувають на самоізоляції і звичайно, що на похороні їх не буде.

Також про ситуацію з коронавірусом в області розповів голова ОДА Владислав Скальський розповів. Він відзначає, що в нас є четверо важкохворих. Тим часом, 22 побороли хворобу.

 

Читайте також:

За тиждень з приводу грипу та ГРВІ до лікарні звернулося понад дві тисячі вінничан

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
16:04 Після вибуху у вінницькій школі батьків закликали перевіряти рюкзаки дітей 15:48 «Не кожен вчитель виховав доктора наук»: як Олесю Стасюк три рази звільняли за правду про Голодомор 15:30 Позика на труднощі: як насправді працює процес видачі, і чому цього не потрібно боятися (Новини компаній) 15:26 Хвиля кадрових змін у школах Вінниці. Хто претендує на посади директорів і як проходить відбір Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустили соціальну ініціативу 15:05 У Пеньківці 15-річна дівчина на мотоциклі врізалася у мотоблок photo_camera 14:38 Більше ніж утричі подорожчали «Муніципальні картки вінничанина». Чому так? 14:06 22 тисячі доларів за «відмазку» від служби: у Вінниці чоловік хотів заробити на військовому 13:13 Українські військові уразили пункти управління дронами та склади ворога photo_camera 12:08 У Вінниці 19-річну дівчину затримали з пів кілограмом PVP-солей photo_camera 11:22 Восьмикласник приніс до школи гранату: двоє дітей звернулися до медиків 10:20 Вакансії в ТМ «М'ясний Майстер», супермаркетах «Грош», «Varus», АН «Благоустрій» та 51 актуальна пропозиція роботи у Вінниці (оновлено) 10:14 Де у Вінниці 26 травня не буде води, світла та гарячої води 09:28 У боях за Донеччину загинув 24-річний вінничанин Віктор Амір 09:25 «Де старість — у радість»: огляд пансіонатів Вінниці з найкращими умовами (партнерський проєкт) 08:25 Сьогодні в Україні відзначають День хіміка. Історія, заборони та прикмети 26 травня 21:15 Уже не 1, а цілих 5 Гбіт/с: розбираємося, що це за супершвидкість (Новини компаній) 21:01 На Вінниччину суне циклон: коли впаде температура та почнуться грози play_circle_filled 20:03 П’янючий водій вантажівки їздив вулицями Вінниці 19:32 Штраф за приховане майно і виправдання за 200 га землі: чим закінчилися суди депутата Мордванюка?
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up