COVID-19 в Україні. Протестували уже 10 мільйонів людей

COVID-19 в Україні. Протестували уже 10 мільйонів людей
  • Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 5 червня.
  • Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 2,2 мільйона, одужали — 2 мільйони.
  • За добу виявили тисяча 897 нових випадків по країні, з них 35 на Вінниччині.

— За даними Центру громадського здоров’я станом на 05 червня в Україні зафіксовано 1897 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 91, медпрацівників – 65), — йдеться у повідомленні.

Також за останню добу:

  • госпіталізовано — 1065
  • летальних випадків — 86
  • одужало — 8330

За весь час пандемії в країні:

  • захворіло — 2213580
  • одужало — 2088712
  • летальних випадків — 51140
  • проведено ПЛР-тестувань — 10 319 406

Вінниччина

У нашій області за добу виявили 35 нових випадків.

 

Темпи зростання нових підтверджених випадків

За даними сервісу Worldometers, станом на 9.00 5 червня 2021 року у світі — 172 мільйон 411 тисяч людей інфікованих коронавірусом.

Порівняли статистику захворюваності в Україні та сусідніх державах. 

А також з іншими країнами Європи:

 

Читайте також:

«Є новонароджені та 18-річні». Як лікують дітей з COVID-19 в обласній інфекційній

Захворіти на COVID можна і при високому рівні антитіл, — інфекціоніст

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
23:30 Мама мріє забрати тіло сина з Маріуполя: фільм «Христос» створили з кадрів з телефону морпіха 21:00 Фейкові листи від «Укренерго». Що варто знати, щоб не потрапити «на гачок» 20:07 Попався на гарячому: у Вінниці 48-річного чоловіка затримали під час збуту амфетаміну 20:03 ТЦК зняв з військового обліку чоловіка, який змінив стать. Резонансний випадок коментує адвокат Від читача 13:42 Викрали батька з роботи 19:27 «Ми будемо боротися до останнього»: що зі справою ДТП біля Сокиринців, де загинула 7-річна дівчинка photo_camera 19:03 Водій Skoda збив школяра на Хмельницькому шосе. Дитину госпіталізували 18:04 Уламки «Герань-2» та «Х-101» виявили у полях Вінниччини 17:07 БЕБ накрила підпільне виробництво рідин для е-сигарет у Вінниці. Вилучили продукцію на понад 20 мільйонів play_circle_filled 16:11 «Я такий останній лишився» — Василь Воробець , який від руки малює афіші кінотеатру «Родина» play_circle_filled photo_camera 16:04 Одягнули кайданки посеред ТЦ: під час передачі $24 000 затримали організатора незаконного трансферу за кордон 15:12 Комунальний заклад, який дублює функції держорганів у соціальній сфері, ліквідують - рішення Вінницької обласної Ради (Пресслужба Вінницької обласної ради) 15:09 У Вінниці почали прибирати покинуті авто: як працює комісія і що робити власникам 14:03 Перевищення повноважень і порушення доброчесності? У Вінниці відсторонили заступника директора департаменту 13:02 Вантажівкою до Угорщини у спальному відсіку: на кордоні затримали вінничанина з двома «клієнтами» play_circle_filled 12:09 Борг вінничан за тепло перевищив 203 мільйони гривень 11:06 Ображав і принижував колишню дружину на очах дітей: що вирішив суд 10:50 Вузлувата фіброміома матки: що варто знати кожній жінці (Новини компаній) 10:30 Конференц-зали та коворкінги у Вінниці: де орендувати та за скільки? (партнерський проєкт) 10:09 «Якщо дитина не ходить до школи чи садка — повідомлять у поліцію». Нові зміни від уряду
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up