Більше п'яти сотень жителів Вінниччини потрапили до лікарень із грипом

Більше п'яти сотень жителів Вінниччини потрапили до лікарень із грипом

Вінничани продовжують хворіти на грип та ГРВІ, але захворюваність іде на спад. В області за минулий тиждень вона знизилась на 7,6%.

 

Про це повідомляє Департамент охорони здоров’я облдержадміністрації.

— Впродовж 4-го тижня 2017 року захворюваність на дані інфекції, в порівнянні із попереднім тижнем, знизилась на 7,6% і склала 514,3 випадків на 100 тисяч населення, при епідемічному порозі 766,1 випадків на 100 тисяч населення. Захворюваність в цілому по області була на 32,8 % нижчою епідемічного порогового рівня. В цілому по області за медичною допомогою з приводу ГРВІ звернулось 8247 осіб, 547 було госпіталізовано, — йдеться у повідомленні.

Найбільше люди хворіють на грип та ГРВІ у Вінниці, а також на території Барського, Літинського, Піщанського, Тиврівського та Чечельницького районів.

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:35 Кого і коли вітати з днем ангела: календар іменин на червень 2026 14:25 «Зустрінемося під аркою»: історія одного з головних символів Вінниці 14:05 На Вінниччині оновили понад 10 тисяч «квадратів» дороги play_circle_filled 13:13 Браконьєр наловив риби на майже 195 тисяч гривень: його спіймали з п’ятьма сітками photo_camera Від читача 14:39 Благодійний фонд «СпівДія» спільно з найбільшою книжковою платформою Yakaboo запустив соціальну ініціативу 12:12 Чи потрібна у Вінниці алея з фото військових, які в полоні? Ми запитали 12:09 У Вінниці відкрили набір на безкоштовні курси української мови 11:04 Для ветеранів Нацгвардії провели гірський реабілітаційний кемп у Карпатах photo_camera 10:45 За 71 мільйон гривень розширять Сабарівський цвинтар. Що відомо про проєкт? 10:40 Рятував людей із важкими опіками: у Вінниці помер лікар Михайло Присяжнюк 10:01 Ринок генераторів в Україні перевищив вісім мільярдів: скільки витратила Вінниччина photo_camera 09:03 Тяжилів, графіті та районний гумор: репер із Жмеринки випустив кліп «Ukr Gangsta» play_circle_filled 08:55 На війні загинув 19-річний Захисник Едем Алієв із позивним «Малий» 08:50 Трійця 2026: що не можна робити у Зелену неділю 08:09 Вітаємо Христину та Романа. Історія, іменини та прикмети 31 травня 21:01 Молодь у Вінниці навчали безбар’єрній комунікації та взаємодії з ветеранами photo_camera 20:15 Нащадки Потоцьких, Грохольських, Коцюбинського, Пирогова. Де вони тепер, чи цікавляться спадщиною? photo_camera 19:59 Вінниця купить нове обладнання для прибирання вулиць і підвозу води 19:19 Як пройшов перший день Pets Ville Fest: яскраве свято для чотирилапих та їх власників у Вінниці play_circle_filled photo_camera 19:15 У спартакіаді вінничан з обмеженими фізичними можливостями переможених не було
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up