Державна служба у справах ветеранів та учасників АТО просить звертатися

Державна служба у справах ветеранів та учасників АТО просить звертатися
Дмитрійчук Олег Вікторович (завідувач сектору Державної служби у справах ветеранів та учасників АТО) та Стебелєва Марія Григорівна (головний спеціаліст сектору)

Представники Державної служби просять вінницьких ветеранів та бійців АТО звертатися до них для вирішення питань щодо пільг і медичного забезпечення. 

Служба працює у таких напрямках: протезування та забезпечення житлом громадян, які втратили кінцівки під час участі в АТО, забезпечення постраждалих учасників АТО санаторно-курортним лікуванням, психологічна та професійна реабілітація ветеранів та бійців АТО.

Від початку функціонування служби 1 вересня 2015 року 5 бійців АТО були забезпечені протезами, ще 4 очікують на протезування зараз. Всі вони протезуватимуться за рахунок держави (3 за кордоном і 1 в Україні). Стосовно санаторно-курортного лікування, свої послуги надають 14 закладів по всій території України, відібрані на тендерних умовах. Жоден з них не розташований у Вінницькій області.

Існують певні проблеми із психологічною реабілітацією бійців, тому що не вистачає досвідчених та кваліфікованих фахівців з поствоєнної адаптації. Допомогу в отриманні професійної кваліфікації отримали 82 бійці, однак групи продовжують набиратися.

Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО у Вінницькій області приймає ветеранів війни, учасників АТО та членів їх сімей з понеділка до п’ятниці з 10 до 18 за адресою: м. Вінниця, вул. Монастирська, буд. 47, офіс 9. Звернутися до них можна також за телефонами: (0432)670849, (067)7624503, (097)1116637.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
11:52 «Пам’ятаємо кожного» — у Вінниці вшанували полеглих Захисників photo_camera 11:04 Динозаври, естафети та подарунки. У Вінниці влаштували свято для дітей перед школою 09:58 На Соборній п’яна водійка спричинила ДТП. Рівень алкоголю перевищував норму у вісім разів 09:11 Пішов на фронт у лютому 2025-го, а у квітні загинув: Вінниця прощається з Олександром Іванюком Від читача 21:46 Петиція про невідкладне впровадження заходів для зниження швидкості та підвищення безпеки дорожнього руху у Вінниці 08:13 29 серпня згадують полеглих захисників України: чому обрали саме цю дату 21:00 Шашлик можна, багаття — ні. У Вінниці пояснили, за який вогонь на подвір’ї можуть оштрафувати 20:09 Виплати, харчування та протези. Що нового передбачили для військових і ветеранів 19:52 «Сина не стало у віці Христа»: з Португалії на Вінниччину привезли ікону Спаса Нерукотворного 19:25 Земля геніїв та героїв: видатні особистості, чиї імена назавжди вписані в історію Вінниччини 19:10 На третину менше спроб — скільки вінничан намагалися незаконно перетнути кордон 18:03 У Стадницькому окрузі взялися за ремонт місцевих доріг 17:32 До 1600 гривень на місяць: які ціни на проживання у гуртожитках вінницьких вишів 17:11 Пальне наприкінці літа: де подорожчав автогаз і чого чекати восени 16:09 Останні вихідні літа здивують погодою. Чого чекати вінничанам 15:20 Незрячий вінничанин став віце-чемпіоном обласних змагань з шашок 15:02 У Вінниці готують світлофори до можливих блекаутів 13:56 Ображав, кинув на землю та вдарив ногою: у Вінниці чоловіка засудили за насильство над дружиною 12:48 У Вінниці зіткнулися Mercedes та електросамокат: 25-річна дівчина потрапила до лікарні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up