Вікторія КОРНІЙЧУК
Вікторія КОРНІЙЧУК
(099)0833177
Вікторія КОРНІЙЧУК - Всі Статті (15)

Коли термометр зашкалює, всім хочеться сховатися у затінку. Так роблять і звірі зоокуточка, що відкрився у парку Горького минулої осені.   

Учаснику параду прибудуть до Києва 14 серпня для попереднього тренування. Із області очікують зібрати 10-20 людей. 

Представники Державної служби просять вінницьких ветеранів та бійців АТО звертатися до них для вирішення питань щодо пільг і медичного забезпечення. 

На майдані Небесної Сотні волонтери організували пункт, на якому вінничани можуть допомогти плести маскувальні сітки на прохання бійців АТО. 

Після тижню дощів у Вінницю повернулася спека. Існують хитрі прийоми краси, які можна використати, коли температура сягає 30˚С і наближається відпустка. 

Ми проаналізували звернення жителів міста до мера за липень на сайті Вінницької міської ради і з’ясували, які проблеми турбують вінничан і як на них реагує міська рада. 

Міністерство освіти рекомендує вчителям вчити писати дітей олівцем, а не ручкою. Однак реакція з боку вчителів та батьків на це неоднозначна.

ДТП сталося на перехресті Об’їзного і Хмельницького Шосе, поблизу заправки WOG. Постраждалих немає. 

Автомобіль «Фіат», що рухався вулицею Амосова не пропустив автомобіль «Део», який їхав по Данила Галицького – пріоритетній вулиці. 

У липні Вінницький аеропорт запустив рейс до Анталії. Не дивлячись на події в Туреччині, рейс функціонує нормально, однак квитки купити можна тільки разом з путівкою. 

keyboard_arrow_up