Світське життя

В Україні та в світі оголосили карантин через епідемію коронавірусу.  Але вуличні художники продовжують працювати та малювати графіті. Ми дібрали добірку сьогодення.

Співпрацює 29-річний вінничанин з відомими російськими лейблами. Днями він випустив свій перший альбом і поширив його в мережі. Ми розпитали Саню про те, як почався його шлях у музиці.

8 Березня служить відмінним приводом для того, щоб запросити свою доньку, матусю чи кохану в ресторан чи на концерт. Які шоу програми приготували вінницькі заклади, хто у цей день співатиме і розважатиме дізнавався журналіст 20minut.ua

Що додати, а що викинути зі свого гардеробу весною? Які кольори актуальні? Ультракоротко чи сукні в підлогу? Ми поговорили з іміджмейкерами та стилістами про ключові тенденції нового сезону, на які варто звернути увагу.

Ніколь Корбут усього сім років, але дівчинка вже протягом трьох років займається моделінгом і має неабиякі здобутки.

Фундація YUCCIE вже сформувала рейтинг блогерів і трендмейкерів Вінниці. Голосування проходило у другій половині грудня до 25 числа на сайті 20minut.ua, а також у соціальних мережах.

Кілька років гурт The Hypnotunez брав участь у шоу Х-Фактор і показав доволі непогані результати. А вже цієї зими українці побачать музикантів на сцені національного відбору на пісенний конкурс «Євробачення-2019»  

Богдана Плотиця – студентка медичного факультету Вінницького медичного університету 20 грудня увійшла в п'ятірку найкрасивіших дівчат світу. Міжнародний конкурс краси проходив у Сеулі. Участь у конкурсі взяли 58 студенток із різних країн світу.  

Нетворкінг для вінницьких блогерів та лідерів думок пройшов у креативному просторі CHERDAK. Захід став pre-party в рамках формування Всеукраїнського рейтингу блогерів та трендмейкерів #Yuccie. Як обирали блогерів, хто зможе голосувати та для чого це взагалі потрібно?  

Вінничанка Ліна Шиманська полонила серце відомого футболіста Артема Мілевського. Наразі парочка відпочиває на Майамі і схоже збирається одружуватись.

keyboard_arrow_up