Всеукраїнський тріумф вундеркіндів «Прем’єр-Ниви». У фіналі виграли подільське дербі

Всеукраїнський тріумф вундеркіндів «Прем’єр-Ниви». У фіналі виграли подільське дербі

У Вінниці, на базі СК «Нокаут», відбувся «Весняний Кубок Ниви» з футзалу серед юнаків до 9 років (2008 – 2009 р.н.). Вінницю представляли три команди ДЮСШ «Прем’єр-Нива», яких підготували тренери Олександр Гайдаржи і Андрій Панчук. Їм протистояли з Кременчука, Дніпра, Одеси, Тернополя, Хмельницького, Києва і Черкас. Загалом змагалися 12 колективів, розбитих на дві групи.  

Основна нивівська команда виграли всі матчі. В групі «Прем’єр-Нива» 2008 р.н. переграла ФК «Одеса-2» – 1:0, «Чорноморець» (Одеса) – 5:0, ДЮСШ № 21 (Київ) – 8:0, МДЮСШ (Дніпро) – 6:0, «Кремінь» (Кременчук) – 4:1.  В півфіналі вона здолала «Чемпіон» (Тернопіль) – 5:1. В поєдинку за бронзові медалі тернополяни з рахунком 0:1 поступилися «Кременю». 

Найбільш напруженим і цікавим матчем турніру був фінал – подільське дербі. Команда ДЮСШ № 1 (Хмельницький) на фініші вийшла вперед, але зап гучної підтримки глядачів господарям майданчику вдалося зрівняти рахунок – 2:2. В серії пенальті влучнішою була «Прем’єр-Нива» – 3:2.

Під час урочистого нагородження були вручені не лише медалі і Кубки. Грамоти і подарунки отримали всі гравці. Особливо було відзначено кращих гравців і кожній з команд і кращих за амплуа. В «Прем’єр-Ниві» кращим гравцем турніру став Степан Семенюк, кращим бомбардиром турніру – Микита Кущенко. Кращий гравець команди «Прем’єр-Нива» 2008 р.н. – Махмуд Хаттаб, команди «Прем’єр-Нива» 2009 р.н. – Єгор Коваль, «Ниви» - Влад Геркалюк.      

– Всі матчі турніру були непростими. Але найскладнішим був фінал. Наша команда 2008 р.н. виграє всеукраїнські змагання не вперше. Раніше вона була першою на турнірах у Луцьку, Вінниці і Тернополі. А ось команді ДЮСШ Хмельницького ми програли в фіналі турніру у Львові, тепер вдалося взяти реванш, – сказав Андрій Панчук.

Previous Next

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 Українці можуть заявити про втрату роботи через війну та вимагати компенсацію через «Дію» 20:04 Біля двох будинків у Вінниці облаштували екопарковки на 26 авто 19:05 Розрізаний кавун може бути небезпечним: як обрати стиглий плід без ризику для здоров’я 18:03 Вночі у Вінниці зупинили водія Honda під наркотиками, а на Київській у перехожого знайшли згорток і таблетки Від читача 21:46 Петиція про невідкладне впровадження заходів для зниження швидкості та підвищення безпеки дорожнього руху у Вінниці 17:33 Вінницький медичний — у ТОП-20: які місця посіли інші виші міста у рейтингу 2026 року 17:30 Як зняти розшук ТЦК дистанційно: адвокатка назвала три легальні варіанти 17:13 Збирачі ягід у Карпатах врятували вінничанина, якому стало зле в горах photo_camera 16:22 Університети можуть навчатися по суботах: у МОН дали рекомендації на осінь та зиму 15:54 На пішохідному переході у Вінниці водій Lexus збив 67-річну жінку. Її госпіталізували 15:15 Збираємо домашню аптечку: скільки коштуватиме базовий набір у Вінниці 14:08 Іноземці відкривають бізнес на Вінниччині: 11 нових компаній за сім місяців 13:05 Рідкісна пухлина і складне лікування. Як маленький Дамір із Вінниці здолав тяжку хворобу 12:34 «Резерв+» або штамп у паспорті: що тепер потрібно для тимчасового захисту в ЄС 12:09 Майже 145 тисяч школярів сядуть за парти на Вінниччині. Чи готові школи до 1 вересня 11:13 «Війна забрала їхні життя, але вони стали прикладом для нації» у Вінниці 30 матерів отримали знак «Мати Героя» 10:02 В Уланові автомобіль в’їхав у зупинку громадського транспорту play_circle_filled 09:50 Здоров’я і довголіття: краса, жіноче благополуччя та інтимна гармонія (Новини компаній) 09:33 Без води та світла 26 серпня залишаться мешканці Вінниці. Адреси 09:05 Десять місяців родина чекала на звістку: у Вінниці прощаються із захисником Іваном Комарівським
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up