У Гайсині відбувся третій турнір з футболу пам’яті Михайла Красюка. Змагалися ветерани старше 50 років. Суддівство забезпечила обласна федерація футболу.
Грали за коловою системою. Загальну перемогу здобув «Кристал» (Вінниця). Він виграв всі матчі і отримав красивий кубок обласної федерації футболу. Друге місце посіла команда Іллінців, третє – господарі поля, четверте – калинівчани.
– Організували змагання два сини Михайла Красюка спільно з районним спорткомітетом і обласною федерацією футболу, – розповів головний спеціаліст обласної федерації футболу Віктор Коваленко.
Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.
№ 22 від 3 червня 2026
Читати номер