У другому турі чемпіонату України з хокею на траві пройде вінницьке дербі лідерів

У другому турі чемпіонату України з хокею на траві пройде вінницьке дербі лідерів

З шостого по восьме жовтня у Вінниці відбудеться другий тур чемпіонату України з хокею на траві. Гратимуть на стадіоні Центрального парку, починаючи з 10-ї години. Вінницю представляють три команди, ще одна – Ладижин. Найцікавішим буде поєдинок між місцевими лідерами вітчизняного хокею – «ОКС-ШВСМ» і «ШВСМ-Олімпією». Він стартує у неділю о 15.15. Вхід глядачів – вільний.     

Після першого туру лідирують «ОКС-ШВСМ» і збірна Черкаської області. Третім йде «ШВСМ-Олімпія», що поступилася на старті черкащанам.   

– У змаганні беруть участь 9 команд. Але нещодавно пішов з життя головний тренер колективу з Кривого Рогу Сергій Панасенко. На ньому все трималося. І тому невідомо, чи зможе криворізький клуб зіграти у другому турі чемпіонату, – сказав головний тренер  «ОКС-ШВСМ» і національної збірної України з хокею на траві Павло Мазур.

Павло Мазур розповів, що у міжсезоння продовжився відтік кращих вінницьких хокеїстів за кордон (Німеччина, Польща). І ця негативна тенденція розповсюджується не лише на досвідчених, але й навіть на 17–19 річних гравців. Це погано не лише для провідного вінницького і українського клубу «ОКС-ШВСМ», а й для національної збірної. Адже знаходити кошти для запрошення на збори і змагання наших іноземних легіонерів дуже непросто.         

 

 

Додайте 20 хвилин до вибраних джерел у  Google

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
17:07 Загублений шедевр: як подільська глибинка прихистила палац генеральші Ценіної photo_camera 16:16 В Уланові попрощалися із захисником Сергієм Ніцецьким photo_camera 15:05 Молодший на 28 років: як Оксана Лоянич з чоловіком стали найобговорюванішою парою країни play_circle_filled photo_camera 14:19 Після понад чотирьох років полону до Гайсина повернувся захисник «Азовсталі» photo_camera Від читача 11:56 Приєднуйтесь до проєкту «BRAMA» та станьте частиною великої сили, яка захищає інформаційні кордони України! 14:08 На війні загинув 44-річний захисник із Гайсина Олександр Тітаренко 13:13 Диких качок, гусей і голубів рахуватимуть у мисливських угіддях photo_camera 12:09 Понад 20 років рятує пацієнтів після інсульту: історія вінницької лікарки Тетяни Височанської 12:05 «Доспівалась»: Олю Полякову викликали до Верховної Ради для надання пояснень 11:03 Голубі озера знову потонули у смітті після відпочинку людей photo_camera 10:24 У соцмережах «оживили» військового 120-ї бригади за допомогою ШІ 10:19 Помер художник і краєзнавець Олексій Степовий 10:16 У Ладижині жінка випала з вікна й наштрикнулася на арматуру: врятувати її не вдалося 10:10 Де побігати у Вінниці: кілька місць, де вам ніхто не заважатиме 09:59 «Люди кольору свободи»: у Вінниці покажуть стрічку про українців в окупації play_circle_filled 09:55 У Вінниці в останню путь проведуть воїна Сергія Крамничного 09:07 Із 13 липня на пункті пропуску «Могилів-Подільський – Отач» можливі затримки 08:08 Вітаємо Михайла та Марію. Свято, іменини, заборони та прикмети 12 липня 21:01 Літня екологічна школа повертається: що підготували для вінницьких підлітків 20:15 У Вінниці чоловік вкрав пакет із телефоном на ринку, інший — забутий смартфон у магазині
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up