Сучасний футбольний майданчик у Сосонці відкривав президент ФФУ

Сучасний футбольний майданчик у Сосонці відкривав президент ФФУ

28 квітня відбулося урочисте відкриття міні-футбольного майданчику в с. Сосонка (Вінницький район). Він був побудований за ініціативи колишнього депутата райради і голови федерації футболу Вінницького району, а нині – голови районної РДА Михайла Демченка. 

Він виграв конкурс проектів за програмою УЄФА зі встановлення спортмайданчиків. До речі, федерація футболу Вінницького району двічі поспіль ( в 20015 і 2016 роках) визнавалася кращою в Україні. У Сосонці є дві футбольні команди, які виступають у вищій і першій лігах чемпіонату району, тут також діє футбольне відділення ДЮСШ «Десна».  

На захід завітали високі гості – голова Вінницької ОДА Валерій Коровій (великий прихильник футболу), голова РДА Михайло Демченко, голова федерації футболу України Андрій Павелко, перший віце-президент ФФУ Вадим Костюченко, голова Вінницької обласної федерації футболу Ігор Гататауллін, почесний президент СФК «Нива-В» Василь Вовк, голова облспортуправління Сергій Чернявський та інші. Прийшли десятки мешканців села і ще більше юних футболістів, які тепер матимуть чудовий спортмайданчик зі штучним покриттям. 

– Тішуся за великого ентузіаста футболу Михайла Демченка. Відкриття спортмайданчика – це його мрія для розвитку Сосонки. І добре, що її вдалося втілити в життя, – зазначив Валерій Коровій.

– Відкриття цього майданчику співпадає з відзначенням Всеукраїнського дня футболу. Для дітей головне – де грати, на чому і чим. Немає сумнівів, що вони зранку до вечора заповнюватимуть цей майданчик, щасливі і радісні. Віримо, що вони виростуть справжніми переможцями, сильними українцями. Можливою, деякі  з них поповнять лави національної збірної, – сказав Андрій Павелко. 

Після привітань і виступів Андрій Павелко вручив подарунки керівникам і тренерам команд, які зробили вагомий внесок у розвиток футболу у Вінницькому районі. Ігор Гатауллін привіз дітям 60 футбольних м’ячів від обласної федерації футболу і ФФУ. Василь Вовк подарував такій же кількості юних футболістів Сосонки, вихованців РДЮСШ «Десна», квитки на матч «Ниви-В» з «Миром (Горностаївка). Очільник нивівців обмінявся фірмовими вимпелами з президентом ФФУ і вручив йому футболку вінницького клубу.

– Рівень українського футболу зростає. І ми також докладемо всіх зусиль для того, щоб він був на перших ролях у світі, а вінницька «Нива-В» через рік була в Прем’єр-лізі. Закликаю всіх (очільників ФФУ, області, міста, району) підтримувати флагмана футболу Вінниччини, – сказав Василь Вовк.

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
20:05 У Подільському зоопарку показали перші прогулянки африканських черепах 19:19 Вінниця витратить на дороги майже 388 мільйонів гривень. Це рекорд за роки війни 19:12 Сакури, платани й клени висадили у Вінниці. Де з’явилися нові зелені зони photo_camera 19:05 Вінничани активно ведуть улюбленців на щеплення: 350 вакцинацій за два дні роботи виїзних бригад play_circle_filled photo_camera Від читача 20:47 Програми прямої підтримки українців довели свою ефективність 18:31 Вінниця — третя в Україні за індексом безбар’єрності: чи багато зробили в місті за два роки? 18:08 Замість випічки — контрабанда. У Могилів-Подільському митники знайшли сигарети в пачках з-під борошна 17:04 Мінус 19 кілограмів за два місяці — вінницька комікеса Анастасія Ткаченко перенесла операцію на шлунку play_circle_filled 16:13 На Старому місті оновлюють водогін. Понад 500 мешканців отримають стабільну воду 15:22 Аварія біля Марківки: 35-річний водій злетів у кювет і врізався в дерево 14:45 Куди вступити після 11 класу: огляд кращих навчальних закладів Вінниці (партнерський проєкт) 14:36 «Солодка» схема на 10 мільйонів. На Вінниччині цукровий завод три роки «обводив» податкову навколо пальця 14:02 Пішов з життя відомий нейрохірург та військовий медик Геннадій Тульчинський 13:04 Мототроща в Теплику та наїзди у Вінниці: четверо людей опинилися в лікарнях через ДТП 12:05 Виліз на будівлю і хотів стрибнути. Стали відомі подробиці інциденту біля Центрального ринку 11:05 За $6000 через Дністер намагалися переправити чоловіка за кордон — справу передали до суду 10:12 Пройшов пекло Херсонщини та Донеччини: сьогодні у Вінниці проводжають в останню путь Вадима Левчука 10:00 У пошуках школи англійської мови для своєї дитини? Зверніть увагу на огляд кращих шкіл Вінниці (партнерський проєкт) 09:39 Ремонтні роботи на мережах Вінниці: де 7 травня не буде води та світла 09:04 «Абонемент» на відсутність повісток: у Вінниці затримали командира відділення ТЦК за щомісячні побори
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up