Сергій Бубка назвав перемогу вінницьких медійників на Всеукраїнських конкурсах фантастичною

Сергій Бубка назвав перемогу вінницьких медійників на Всеукраїнських конкурсах фантастичною

Кращі спортивні кореспонденти і фотографи країни працюють у Вінниці. Це стало зрозуміло під час нагородження переможців ХVI Всеукраїнського конкурсу серед спортивних журналістів «Україна олімпійська» та Х ювілейного Всеукраїнського конкурсу спортивної фотографії. Церемонія проходила у столиці, в Олімпійському домі.

Серед кращих сайтів країни

Нагороди  вручав президент Національного олімпійського комітету, Герой України, олімпійський чемпіон Сергій Бубка. На участь у конкурсі журналістів були надіслані роботи 87 представників ЗМІ з 23 регіонів України, а для визначення найкращих фотографій – понад 300 світлин від 54 авторів з 19 областей.

Приємно, що серед лауреатів були рекордні для Вінниччини і України вісім представників Вінницької області. Зокрема, п’ять зі ЗМІ (телеканал, сайт, дві радіостудії – з обласного центру і Козятину, спортивна газета), спортивний письменник і два фотомайстра.

– Це просто фантастика! Вінницькі медійники забрали найбільшу кількість призів наших конкурсів, – прокоментував Сергій Бубка. – Ваша праця є дуже важливою. Без спортивних журналістів ніхто не буде знати героїв спорту, на прикладі яких ми повинні виховувати молодь. 

У номінації «Найкраще електронне видання (відділ спорту) був нагороджений сайт «vn.20minut.ua». Причому конкуренція у його категорії була неабиякою. Адже, за словами організаторів, у час швидкого розвитку цифрових технологій значно збільшилась кількість та покращилася якість матеріалів про спорт в електронних ЗМІ.

Окрім вінничан, очільники НОКУ позитивно відзначили представників Львівської і Полтавської областей та Києва.

 

П’ять олімпійців – вагомий показник

Після нагородження Сергій Бубка відповів на запитання кореспондента RIA/20 хвилин. Головний олімпієць України лише відмовився коментувати, чому він голосував проти відсторонення збірної РФ від Олімпіади-2016 (через зловживання допінгом). 

– Сергію Назаровичу, як Ви оцінюєте виступ вінничан на минулій Олімпіаді, де вони залишилися без нагород?

– Вінниччина була представлена на Олімпійських іграх у Бразилії п’ятьма спортсменами. Це серйозне досягнення, адже навіть потрапити туди – значне досягнення. Кваліфікаційні відбори, що проходять за два роки до Олімпіади – досить складні. Конкуренція там велика, тому на Ігри виходять кращі з кращих. І зайняте там четверте, п’яте чи навіть восьме місце (усіх їх у нас було чимало) – вагомий показник.   

– Вінницька веслувальниця Світлана Ахадова лише в останній момент потрапила на Ігри в Ріо, хоча заздалегідь здобула ліцензію. Також у її екіпажу байдарки-четвірки не було тренера ані в підготовчій період, ані на самій Олімпіаді. В підсумку він залишився четвертим, хоча й мав високі шанси на медаль … 

– Під час формуванні складу олімпійської збірної України були збережені всі  критерії, які затверджені Міністерством молоді та спорту, НОК України, експертною радою. Є «правила гри», і їх всі мають виконувати.   

– Як Ви оцінюєте стан розвитку спортивної інфраструктури у Вінниці?

– У Вінниці, в Центральному парку, є сучасний хокейно-легкоатлетичний стадіон. Під час відвідин вашого міста я переконався, що там можна готувати спортсменів рівня національної збірної.

Але в цілому спортивна інфраструктура країни залишає бажати кращого, адже переважно це спадщина минулих років. Нам необхідно будувати сучасні спортивні об’єкти. Це і покращить здоров’я нації, і допоможе виховати більшу кількість атлетів високого класу.

 

Олімпіаду дивилася половина землян     

– Інтерес до Олімпійського руху у світі зростає?

– Безумовно. Через соціальні мережі Олімпіаду-2016 дивилася приблизно половина населення світу! Іграм-2012 в Лондоні було присвячено на телебаченні загалом 200 тисяч годин ефірного часу, а в Бразилії – вже 350 тисяч годин.   

– Цей рік стане основним етапом відбору до Олімпійських ігор-2018. На що там можуть розраховувати наші представники зимових видів спорту? 

Найголовніший зимовий старт чотириріччя відбудеться в корейському Пхьончхані. Розраховуємо на медалі у біатлоні і фрістайлі. У зимових видах спорту маємо не дуже великий вибір. Бо в Україні небагато відповідних спортивних споруд. Щоб почався прогрес у зимових видах, необхідно поступово покращувати інфраструктуру і кваліфікацію провідних тренерів.     

 

 

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
14:08 Тактика виснаження не спрацювала: ворог залучив рекордну кількість БпЛА, але отримав відсіч photo_camera 13:13 Штрафні бали для водіїв поки лише ідея. Що очікувати вінничанам? 12:15 Як у Вінниці вночі рятували трамваї та тролейбуси від обледеніння photo_camera 11:11 «Він дуже сильно кричав»: прогулянка подружжя по Бугу ледь не закінчилася трагедією play_circle_filled Від читача 19:38 Великий Воїн та командир 11:02 Лицар «Золотого хреста» повертається додому: Вінниця прощається з «Чайкою» 10:46 Частина Вінниці — без води та тепла: оприлюднили список адрес 10:05 Смак 2025-го: ТОП закладів Вінниці. Відкриття, які варто скуштувати! (партнерський проєкт) 10:05 Посипано чи можна кататися? Пишіть свою вулицю, де сьогодні слизько 09:18 Під Немировом мікроавтобус влетів у фуру — є загибла та п’ятеро поранених play_circle_filled photo_camera 08:35 Кого сьогодні вітаємо та що відзначаємо. Історія, заборони та прикмети 8 січня 08:00 Відключення світла на Вінниччині: хто і в які години сьогодні без електроенергії 21:01 «Дайте птахам спокій»: експерти пояснили, чому не треба рятувати лебедів на кризі 20:06 Мешканка Калинівки отримала фах тракториста і вже працює на вулицях міста photo_camera 19:25 Для збереження рівноваги і запобігання сказу: вперше за 4 роки дозволили відстріл хижих тварин photo_camera 19:03 Мазутні плями після атак на ТЕС. Що зараз коїться на Ладижинському водосховищі photo_camera 18:09 Продавав гранати та ховав наркотики. Суд відправив рецидивіста з Хмільника у в'язницю photo_camera 17:42 Вінниця попрощається з добровольцем Дмитром Гриневичем photo_camera 17:33 На два маршрути у Вінниці вийшли нові газові автобуси Solaris photo_camera 17:03 Через потужний циклон, що суне на Вінниччину, розгортають оперативний штаб photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up