«Прем’єр-Нива» здобула «срібло» на міжнародному турнірі серед юнаків 2007 р.н. в Ужгороді!

«Прем’єр-Нива» здобула «срібло» на міжнародному турнірі серед юнаків 2007 р.н. в Ужгороді!

З 21 по 24 серпня в Ужгороді (Закарпаття) відбувся міжнародний турнір з футболу серед юнаків 2007 р.н. (до 10 років). Стартували 24 команди. Дві з них представляли Словаччину, решта – Україну. Серед учасників були відомі футбольні школи ­– «Верес» (Рівне), «Чорноморець» (Одеса) тощо. 

Вінницю презентувала ДЮСШ «Прем’єр-Нива», яку тренує Павло Касанов. На груповому етапі вона перемогла з рахунком 7:0  футболістів Токмака (Запорізька область), 3:0  – лучан, 4:0 –  «Верес-2» (Рівне) і зіграла внічию 0:0 зі СДЮШОР Ужгорода.

Ці результати вивели нивівців з першого місця у групі до чвертьфіналу. Там наша команда з рахунком 3:1 здолала «Адреналін» (Луцьк). В півфіналі «Прем’єр-Нива» виявилася краще ДЮСШ № 15 (Київ) – 1:0.      

– Лише наша команда виграла матчі ¼ і ½ фіналу в основний час. Інші долали суперників у серії пенальті, – сказав тренер ДЮСШ «Прем’єр-Нива» Павло Касанов.

Фінальний матч між вінничанами і «Арсеналом» (Харків) проходив на центральному стадіоні міста «Авангард», де раніше виступала команда Прем’єр-ліги «Говерла». Його основна частина завершилася без голів. А в серії пенальті, на жаль, наші хлопці поступилися – 2:3.

Отже, перше місце посів «Арсенал» (Харків), друге – «Прем’єр-Нива», третє – ДЮСШ № 15 (Київ), четверте – «Чорноморець» (Одеса).

– Це не перше досягнення наших футболістів 2007 р.н. Вони практично на кожному турнірі здобувають медалі, – зазначив Павло Касанов. – В Ужгороды трохи не повезло. Наша команда грала добре, а серія пенальті в фіналі – це лотерея.

Одразу три футболісти ДЮСШ «Прем’єр-Нива» отримали індивідуальні призи . Кращим захисником турніру став Максим Сонгаль. Кращим бомбардиром – нападник Іван Нгаха (син капітана «Ниви-В» Колінса Нгахи), який забив сім голів. Кращим гравцем турніру став Антон Кабуан.         

Слідкуйте за новинами Вінниці у Telegram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Вінниці за сьогодні
21:00 ТОП важливих новин на «20 хвилин» від 11 по 18 травня, які ви могли пропустити 20:03 Вітамін D, серотонін і сон: чому організму потрібне світло photo_camera 19:04 На території Чечельницької громади прибрали стихійне звалище відходів photo_camera 18:05 У Жмеринському районі незаконно видобували пісок і суглинок Від читача 13:08 СБУ провела семінар-тренінг з кібербезпеки для ІТ-фахівців Вінниччини 17:05 Лісівники висадили понад 2,6 мільйона дерев на Вінниччині play_circle_filled 16:16 «Доступні ліки» розширили. Що тепер є в переліку препаратів зі знижкою? 16:06 Вокзал-пароплав у Жмеринці: історія однієї з найкрасивіших станцій України photo_camera 15:12 Вінниччину чекає нестійка погода: коли прогнозують дощі та грози 15:09 Вінничани вибороли десятки нагород на Чемпіонаті Європи з козацького двобою 15:05 У Вінниці жіночий монастир змінив статус на чоловічий 14:23 «Дастер» за мільйон хоче купити Вінниця військовим — подробиці 14:12 Для ОСББ у Вінниці відкрили програму безвідсоткових позик 13:13 Вінницький ліцей №22 передав військовим два позашляховики 12:12 Яких змін ви хочете у Вінниці? Ми запитали 12:04 Шрифт Брайля, підйомники та широкі проходи: у Вінниці перевірили банки photo_camera 11:06 Юшка, чай і психологічні практики: у Вінниці підтримали ветеранів Нацгвардії photo_camera 10:41 У мера Вінниці — новий заступник. Він буде відповідати за медицину 10:05 У селі Гвоздів зустріли військового, який понад два роки був у полоні photo_camera 09:08 На Вінниччині чоловік із порушенням слуху став трактористом photo_camera
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Ваші відгуки про послуги у Вінниці Ваші відгуки про послуги у Вінниці
keyboard_arrow_up